Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokáig mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokáig mentem el? Nem is kellett volna belekezdenem ?

Figyelt kérdés
Egy pár hete rámírt egy nagyon jó règi barátom, nagyon sok jó emlèket elevenített fel bennem és annyi minden van, amit el tudunk igy most felnöttkènt mesèlni egymásnak, hogy hogyan alakult az èletünk az èvek során. Viszont ma azon kaptam magam, hogy mi már napok óta órákig telefonálgatunk meg irogatunk egymásnak, húzzuk egymást… viccelödünk.. küldözgetünk egymásrol kèpeket.. egyszer mondtam neki egy perverz viccet csak úgy ès erre rávágta nevetve, hogy ez átlèp egyfajta zónát, ami nagyon tetszik neki, de lehet inkább nem kellene. Lehet hogy abba kellene hagynunk? Igy fèrfi szemmel ez most minek tünhet szerintetek? Talán kicsit meggondolatlanul cselekedhettem. Amit tudnotok kell, hogy 20ève vagyok már házas ès majdhogynem felnöttre neveltem a kèt gyerekünket. Fèrjemmel megszokásból maradtunk együtt ès ez az idö alatt a házasságunk során egyszer sem fordult meg a fejemben bárkivel is irogatni, csak ö meg más mert már règen is nagyon jól ismertük egymást még sulin keresztül, ezèrt is mentem bele az irogatásba, viszont egyre szemèlyesebbè válnak a levelezèsek. Valamièrt tùl „öregnek“ èrzem már magam bármibe is belekezdeni, de ha vele irok megint tinilánynak èrzem magam. Felèbresztett bennem valamit, amire azt hittem, hogy az már règ elveszett bennem..

#házasság #online #chat #erotika #Összeszokott párkapcsolat #Règ nem látott barát
tegnap 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Béna kifogás ez a felébresztett benned dolog. Menni akarsz mert unod az otthoni banánt. Nem fogalalkoznak veled otthon. Az a bajod.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amugy tènyleg így van, már règ èreztem így,.. viszont a másik felènek teljes mèrtèkben igazat adok. Megszokás ès kèsz
tegnap 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:

"egyszer mondtam neki egy perverz viccet csak úgy ès erre rávágta nevetve, hogy ez átlèp egyfajta zónát, ami nagyon tetszik neki, de lehet inkább nem kellene."


Hát ebből az lesz valószínűleg, hogy egyszer/párszor elvisz az ő f@szkörhintájára és aztán ledob róla te meg sírhatsz utána, hogy miért tette azt veled. Na hát azért mert nincs tartásod és az olyan "nők" csak szexre alkalmasak a férfiak számára. Férjnél vagy, felnevelted a gyerekeid. Miért nem válsz el és úgy ismerkedsz mint egy normális ember?

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aztán mikor kidobnak meg kuncsirognál hozzá vissza.

Aztan igy élnétek tovább.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A válás már benne van, többször is beszèltünk róla a fèrjemmel hogy mostmár elég is lesz, ami volt elmult, de most ismerkedni… háát… mondom csak spontán beszèlgetünk.. meg elöször nem is ismerkedésnek volt szánva..de nem akarom hogy csak kihasználjanak
tegnap 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd elintéz téged, kiderül és a férjed is magadra hagyj. Két szék közül a padlón kötsz ki.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A férjemet már jól ismerem ès a világèrt se jönnèk vele újra össze.. a másik iránt meg nincs sok èrzelem, inkább csak fellángolás ès emlèkeztetett arra, hogy milyen nöiesnek èreztem magam annó. Ha tùl vagyok ezen a váláson szerintem èn már ùjabb párkapcsolatba lehet bele se kezdenèk
tegnap 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!