Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapuzárási pánik lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik lehet a férjemen?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja még van változva. Semmi nem jó amit csinálok, sokszor kell éjszaka nyugtalan,hamar robban,nem nagyon komunikál. Aztán 3 napig boldogság,és megint kezdödik.Nagyon elviselhetetlen. Nem tudom mit tegyek? Tanácsot szívesen fogadok.
ma 15:35
 1/8 anonim válasza:
0%
Nyisd ki a kaput
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet annál több is, esetleg egy titkos kapcsolat, ami stresszeli, mert fél, hogy kiderül, lehet várja aludj el, hogy tudjon írkálni a másiknak és ideges hogy nem sikerül a terve, mert őt figyeled. És jön h ordítson már. Ezek szerint a másik jobban tetszik neki, mert ha nem így lenne es rájönne hogy te vagy a jobb, akkor feltűnően kedves lenne.

De szépen fogalmaztál, kapuzárási pánik. Egy hónapja pánikol.

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első gondolatom az volt, hogy félrekefél.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Mi lenne ha vele beszélnél? Lehet munkahelyi dolog, lehet a kapcsolatokban van valami, lehet szeretője van stb stb stb. Ezernyi dolog lehet, de ezt csak tőle fogod megtudni, hogy mi a változás oka.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze 4 es, mekkora ötlet ez a beszéljél vele, majd bevallja, hogy szeretője van! 🤣🤣🤣

Hogy én erre miert nem gondoltam!

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Lehet nem vallja be, de a házasságnak akár véget is vethet ha éppen úgy hozza a beszélgetés.

2. Nem feltétlenül kell bevallani, egy normális beszélgetés keretében ha odafigyelsz a partneredre és ismered, akkor észre tudod venni a jeleket, hogy megcsal.


Mielőtt elkezdesz másokat ledegradálni és kinevetni, előbb gondolkodj.

ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod 6 os, mindent nem lehet es nem is érdemes megbeszélni, mert az emberek nem őszinték.

Tudom, hogy a tanítónénid erre tanított, hogy mindent meg kell beszélni anyukával és Jézussal

ma 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk 6 os, egy ilyen beszélgetésnek az is lehet a vége, hogy a csaló megpróbálja elhitetni veled, hogy rémeket látsz és kötekedsz éz az amit látsz, nem igaz és bolond vagy, menj pszichológushoz! Ha önbizalomhiányod van, sajnos elhiszed!

Vagy legalabbis nem tudod mit higyjél!

Majd felhívja a nőjét, megtárgyalják, esetleg, hogy na, a Juli gyanút fogott. De mondtam, hogy kezeltesse magát és foglalkozzon magával többet meg a tévedéseivel és hibáival, szálljon magába!

Jót röhögnek. Sok manipulatív , vérbeli csaló ezt teszi, nem mindegyik.

Majd megkreálja a te valóságod, hogy mit gondolhatsz és mit nem.

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!