Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zalaegerszegen vagy Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zalaegerszegen vagy Budapesten, a 13. kerület környékén hol tudnék love zsetont venni?

Figyelt kérdés
Jobb lenne Zalaegerszegen, mert minél előbb szeretném és itt lakom. Ugye nem csak netről lehet rendelni?! Ha tudtok olyan üzletet, ahol lehet venni, írjatok!:) köszi
2010. nov. 3. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
love zseton = ?
2010. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyetértek az elsővel :S (kül énis zegi vagyok :P )
2010. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a love zseton olyan aranyos kis játék hogy mindegyik zsetonra rá van valami írva pl.:csók,szex)és aki ezt benyújtja annak teljesíteni kell a zsetonon lévő feliratot.az első kettőnek ha ennyire nem érti:D
2010. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.viragkuldes.hu
2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, nagyon jó ajándék szerintem:) hasznos mindkettőnknek:))) szóval akkor csak neten lehet? mert nekem rémlik, hogy egyik ismerősöm vett a Zala Plazaban, abban a virágüzletben rögtön jobb oldalt. lehet, hogy butaságot mondok?:)
2010. nov. 4. 08:18
 6/6 anonim válasza:

2. vagyok köszi harmadik :))

Nem mondasz butaságot mert én is láttam már ott ilyet , nem is egyet ;) hajrá

2010. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!