Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozik ez az állapot?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánatom miatt,fogytam 5 kilót...(teltkarcsú vagyok, szóval ez nem ártott) ,de más férfi társaságára nem vágyom.Semmi nem volt köztünk,mert távkapcsolat volt, de még is nagyon szerettem ,érzelmileg ,lelkileg,ugy ahogy meg van irva....

Úgy érzem más ember lettem azóta ,mióta nincs velem.

Ugye ez megváltozik?


2010. nov. 3. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint terhes leszel...
2010. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
idővel változik ne félj :) 18/l
2010. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon sok idö eltelik énis igy voltam nem tudtam mással ujra kezdeni csak öt kerestem mindenkibe és összejöttünk ujra... deaz én esetem más el tudod felejteni idövel :)
2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neaggódj elmúlik, ez csak pár napig/hétig tart. segít a dolgon ha találsz magadnak valami elfoglaltságot, hobbit, járj el barátokkal, sírd ki bánatodat a legjobb barátnődnek.. ne otthon kuksolj!
2010. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, 1. neked külön köszönöm,pont a Te válaszod segített "ha terhes leszel" ugyebár mindenkinek terhesnek kell lennie, aki lány.Mindegy...

2.3.4. Köszönöm, hiszek nektek, csak már 3 hete kilátástalannak tűnik ,azért kérdeztem.Az újra kezdés szerintem kizárt, mivel nem tudom megbocsájtani ,hogy a távolság miatt "eldobott"....és szépen váltunk el, még is lesz...ja az érzéseimet.

Köszi nektek!!! és kisírtam magam,nem aludtam ,nem ettem stb... most már csak gyógyulnom kell...

2010. nov. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!