Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszaakarom kapniii, mit csináljak?

Figyelt kérdés

párkapcsoaltban éltem 1 év 3 hónapig.(Távkapcsolat)Tegnap azt mondta a barátnőm hogy szeret, de szabad akar lenni, kötöttségek nélkül akar bulizni. 18 éves.


azt mondta hogy beszélhetünk, és ha jól elleszünk, akkor elmehetünk akár bulizni is.Szeretném őt visszakapni, teljes szívemből szeretem, és nem akarom ezt az egészet.:( mit tegyek hogy visszafogadjon?:( a lelkemet kitettem érte:(


2010. nov. 3. 15:02
1 2
 1/11 Réti bubuzér ***** válasza:
Semmit. Busz, villamos, nő után nem futunk. 34F
2010. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy ez különleges dolog, mindenkivel megesik. Úgy hívják, hogy szerelmi válság. A szakításkor az egyik fél szinte mindig sérül. Nem fogod tudni visszakapni, mert a helyzet nem változik, ugyanezen problémák lesznek a jövőben is. Lépj túl rajta, sokáig fog tartani és nehéz lesz, de sikerülni fog idővel.
2010. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Háát...elég nehéz, ha "szabad" akar lenni, nekem van olyan ismerősöm, aki távkapcsban él, és nagyon nincs oda érte, mindíg panaszkodik, hogy ez így sehogysem jó. Nemtom milyen időközönként találkoztok de gondolom, hogy a (volt)barátnődnek is hasonlóak lehettek a problémái. Ha nem tudsz ezen változtatni, hogy többet találkozzatok, vagy esetleg mégegyszer megbeszélni a dolgot, hogy biztos komolyan gondolta-e...akkor nem sok esélyed van...nehéz ügy :(

Azért drukkolok! :)

2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

A "legyünk barátok"-nál már csak ez szánalmasabb! Szerintem szedd fel a barátnőjét, a csajról készült képeket meg tedd ki a puruttyára! Te mindened odaadtad neki, ő meg eldobott, mint egy hibás játékot! Szerinted mit érdemel?


Neked is jobb lesz ilyen fiatalon kiélni magad! Most még olyan nőkkel kefélhetsz ingyen, akiért 20 év múlva már akár egy esztergomi látképet is ki kell csengetned óránkánt, gumival.

2010. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
most volt neki a névnapja és alig volt pénzem, eladtam pár cuccomat, felmentem Pestre hogy személyesen lebonyolítsam az üzletet, szeptemberre összejött a 16 k és tudtam neki venni eggy DVD lejátszót. nagyon örült neki, most meg azt mondta hogy sajnálja de ő neki ez már nemolyan mint régen:( 17 évesen is iylen sok pasi van, aki ennyit mindent megtenni 1 csajért? vagy csak én vagoyk ilyen nyomorék?:(
2010. nov. 3. 15:17
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:10


Miért is kéne bosszút állni a lányon? Azért mert szakított? Hát istenem, engedtessék már meg egy embernek, hogy ne szeressen egy másikat bármennyire is fáj.

2010. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de arra válaszoljatok hogy hogyan szerezhetném vissza:(
2010. nov. 3. 15:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni visszaszerezni, legfeljebb a DVD-lejátszót. Ha azt megtartja, tényleg mehet a puruttyára, megérdemli.
2010. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudta értékelni az odaadásod. tehát bármit is tennél sehogyse tudnád visszaszerezni. neki msot másra van szüksége bulizni és gondolom pasizni. szerintem próbáld elfeledni, mert ő már nem szeretne veled lenni. tovább kell lépni!! ilyen esetben azis megtörténhet h látja rajtad h nem érdeklődsz iránta, és észbe kap h mégis téged akar.. de ez ritka eset. de a remény hal meg utoljára.
2010. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ígyvan, a remény:)
2010. nov. 3. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!