Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti elmennétek egy lánnyal így "randira"?

Figyelt kérdés
Szóval egy hónapja kidobtátok a csajt, mert nem bírtátok a távolságot. Tegnap találkoztatok, és szerelmet vallottatok a lánynak, és közöltétek, hogy folytatni akarjátok a kapcsolatot. Születésnapotok jövő héten lenne, a lány pedig elhívna titeket egy koncertre, de ott kellene aludnia NÁLATOK, mert nem tudna hazamenni. Elmennétek így "randira" vele?
2010. nov. 3. 13:44
 1/6 anonim válasza:
nem
2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, mondjuk nem értem miért dobott ki ha utána szerelmet vallott, de mindegy :D
2010. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

simán :D go

én is ma megyek lányhoz :)

2010. nov. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés szerintem inkább az,hogy a csaj elmenne így a "randira"? A srácokat szerintem nem zavar egy potya szex,de a csaj valóban tudja,hogy mit akar,hogy bízik még a srácban és valóban látja esélyét,hogy működőképes lesz még ez a kapcsolat? Persze,ha a csaj is csak egy éjszakát akar,akkor nincs min gondolkodni.
2010. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak hogy jobban értsétek :


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Kislány! NE ALÁZD MEG MAGAD ENNYIRE!

2010. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó - szerinted az az én kérdésem? -.-

Nyilván annak alapján tettem fel a kérdést, merő KÍVÁNCSISÁGBÓL.

Nem kellene kombinálni.

2010. nov. 3. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!