Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mi lesz? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lesz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival,10 évvel idősebb nálam.2. randin lefeküdtem vele,azóta úgy volt 2x találkozunk,de mindkettőt lemondta ,mert állítólag nem ért rá.

Tegnap lett volna az egyik talink,de a munka miatt mondta le,viszont tegnap reggel már fél7-kor írt sms-t(kedveset).

De este msnen beszéltünk és akármelyik napot mondtam neki,hogy talizni kéne nem jó neki.

Szerelmes vagyok belé,és állítólag ő is akar engem.


2010. nov. 3. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Pihenj...ne keresd, ne ajánlgass napokat, várj. Ha akar téged, úgyis szeretne találkozni veled valamikor. Ha nem keres, akkor tárgytalan...
2010. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy, ő meg akar dugni - tökéletes kapcsolat? Ugye nem vagy több 15-nél?
2010. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel keveset tudunk találkozni,ezért megértem,hogy csak szexelünk.Nekem így jó:

Csak azt nem értem,hogy egyszer kedves velem egyszer meg tök hideg,mintha nem érdekelném.

Tegnap küldött egy kedves sms-t,utána ír,hogy nem jó neki a tali.aztán felhív később,akkor is tök kedvesen.Majd este msnen mintha nem érdekeltem volna,alig írt pár szót.:(

2010. nov. 3. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
csak játszadozik veled..
2010. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én akarom látni,találkozni akarok vele,még ha csak azért kellek is neki.
2010. nov. 3. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem, ez a naivitás!

Tippelek: te 15-16 vagy ő meg 25-26. Te azt hiszed 2 randi és egy kis ágyakrobatika után szerelmes vagy, ő meg örül, hogy "friss húst" döngethet.

Persze, hogy lemondja a randit, mert nem akar galibát az asszonnyal.

Szerintem inkább korod beliekkel foglalkozz és legközelebb azért gondold meg, mielőtt lefekszel valakivel, akit még alig ismersz.

2010. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Milyen asszonnyal?

Most én vagyok a barátnője.

2010. nov. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!