Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai egy barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai egy barát?

Figyelt kérdés
Szerintetek korai 12-13 évesnek egy úgymond "fiú" a húgom, belesett az egyik osztálytársába,de mivel csak velem oszt meg ilyeneket ezért megkért segítsek... Tanácstalan vagyok, nekem 14évesen volt először barátom, de van akinek hamarabb jön el ez a szerelmes pillanat. Nem lenne semmi komoly köztük, csak nem tudom pl. csók. De a húgom nagyon érett lelkileg, azt meg kell jegyeznem róla. Teljesen tanácstalan vagyok. Segítsetek...
2010. nov. 3. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
pusz,pusz,smár xd ennyi.. mást nem nagyon kéne erőltetni 12 éves korban
2010. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan járhatnak , nekem is 13 évesen volt az első csajom...

15/ F

2010. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha kézfogáson meg csókon kívül más nem történik, akkor miért ne?!

Ez olyan, hogy már ovis korban is sokan szerelmesek lesznek, de nem fekszenek le egymással...:O

2010. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2010. nov. 3. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
13 évesen simán lehet, nekem is akkor volt először :)
2010. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet.Nekem 12 évesen volt elöszőr, csók, ruhán keresztül cici simogatás,kézfogás,de semmi több.Majdnem minden évben másik barátom volt,mert összejöttem valakivel és vagy átvert és ő hagyott ott, vagy én tudtam meg h. csak azt akarja és még előtte szakítottam velem.Majdnem 17 voltam amikor elveszítettem.Szóval ha éretten gondolkodik akkor nem kell félteni. Beszélj neki a fiúkról és h. mit hogyan kell csinálni, minek mikor jön el az ideje stb.
2010. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is 12 vagyok és szerelmes sőt már ágyba is bújtam a pasimmal szóval ha csak csók az nem baj én mér 29szer lefeküdtem egy szexi fiúval ő 39 éves és jól tudja csínálni:)
2010. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát már beszéltem vele a pasikról, de kifejezetten tudott mindent... xD

utolsó válaszoló: ez azért durván ciki, ugye tudod?

2010. nov. 5. 15:49
 9/9 anonim válasza:
bocsi de az unokatesóm írta mig kimentem az udvarra mégegyszer bocs már sokkal jobban oda figyelek
2010. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!