Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy barátnőt de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt de már nagyon!?

Figyelt kérdés

Már mindent tudok jól hogy mi hogy zajlik (szex,randi,csók stb stb.)és már teljesen felizgultam, annyira szeretném ha lenne valaki olyan akire mindig gondolhatnák,tudnám hogy szeret vár rám,szeretném ha lenne egy olyan akivel együtt lehetnék eltölthetném az időt.Folyton azon fantáziálok milyen lehet egy lánnyal csókolózni ölelkezni stb.Értitek nem ???

Azt is tudom magamról hogy nagyon tudnák szeretni ! (hülyén hangzik de ezt tudom )

De valahogy nem jönnek össze a csajok, nem is vagyok csúnya mindenkitől azt hallom hogy "milyen jól nézel ki stb" Lányoktól is de azok nem akarnak semmi komolyat: (

Már teljesen elvagyok keseredve ...hogy nem jön össze.

Igazából nem kérdeztem de mit javasolnátok???


2010. nov. 2. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Te ugyan olyan vagy mint én, és 1 hete valahogy lett barátnőm. Ne add fel barátom!
2010. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te majdnem ugyanolyan vagy, mint én, és még most se lett barátnőm :S, azért ne add fel.
2010. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Okés ! sok sikert neked : ) én is belehúzok akkor :)
2010. nov. 2. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Először is: 'Tudnék' , 'Gondolhatnék'

Másodszor: Hány éves vagy? Volt már barátnőd? Tetszik most valaki?

2010. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14/F

1x de kevés ideig,nem is volt olyan "igazi "

Igen többen is

2010. nov. 2. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:

b@zdmeg..vegyél guminőt,az nem kúr félre,mindig csak rád vár..ölelheted is,csókolhatod is,együtt is aludhatsz vele..mi itt a gond?

14évesen ne ez legyen már a legnagyobb problémád,inkább örülj h pelyhedzik a f*szod..

2010. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel :S

L.

2010. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó,hidd el sokan vannak így ezzel;)
2010. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem sincs csajom ! de nem ülök a babérjaimon és itt siránkozok, legyél tökös barátom ! keres egy szimpi lányt és fűzd be:)hidd el menni fog!
2010. nov. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Atyaúristen, annyira bírom amikor a kis 14 éves kukiknak az a legnagyobb problémájuk az életben, hogy nincs csajuk. Bazzeg, ha 5 év múlva se sikerülne egyet összehozni, még akkor se lennél elkésve.


Amúgy meg ilyen korban semmi komolyat ne várj a sok kis 13-14 éves csitritől. Hajlamosak minden héten másba halálosan belezúgni... -.-

2010. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!