Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A párom bevallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A párom bevallott egy dolgot, amit nem tudok elfelejteni, mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés
Ez egy nyilvánvaló dolog volt, bár nem ismertem be. Az egész 4 éve kezdődött, összejöttem a párommal, azt kell tudni rólam hogy nagyon fontosnak tartottam a szüzességemet, csak és kizárólag egy emberrel akartam lefeküdni egész életem során és vele vesztettem el, múltkor szóba jött az exe és mondta hogy az után is beszélt vele hogy összejöttünk, amiről tudtam is, bár én úgy tudtam hogy a posta miatt beszélt vele mindig, de nem is lényeges ez, nyilván nem a posta miatt beszélt vele, csak naív voltam és bekajáltam, aztán lényeg az hogy megkérdeztem tőle hogy mondta e neki hogy szereti es azt mondta hogy nem de attól hogy nem mondta még a mai napig szereti az exét, egy olyan pasival álltam össze aki 4 év után beközölte hogy még mindig bele van zúgva az exebe, mindent feltettem erre az emberre, a méltóságomat a mentális egészségemet, mindent, tényleg nagyon sokat adtam neki és már nem tudnék elképzelni mással semmit és ebbe a kilátástalan helyzetbe kezdek beleőrülni, nem tudom eldönteni hogy szakítsak e vele vagy sem, ha szakítok akkor haza kell költöznöm, van rengeteg pénzem, de nem hiszem hogy képes lennék fenntartani pár hónapnál tovább egy albit, egyre kevesebb erőm van és egyre kilátástalanabbnak érzem a helyzetet, nem bírok már ránézni a régi otthonomra, nemrég találtam egy kiskori fotót amin olyan furán pirosas volt az arcom, ezt eláshattam magamba, mert csak sokkal később ugrott be, hogy azért volt olyan az arcom mert anyám folyamatosan vert, a kép ovis volt, de még úgy is rengetegszer megvert, volt olyan is, hogy szembe vert és elkezdtem bőgni ezért megint megütött, mondván hogy rosszul tartottam a fejem, megváltozott már anyukám, de szerintem sosem fogom tudni elfelejteni azt a félelmet amit egész életemben éreztem amikor otthon voltam, lehet gyerekes de nem tudok túllépni ezen, màsfelől szeretem a páromat, de csak nyelem és nyelem a fájdalmat, màr egyre jobban kibukott hogy vissza akar menni az exéhez, aki megcsalta őt, hiába mondja nem hiszem el neki, hogy szeret, egy ilyen dolgot egyáltalán hogy lehet helyre hozni Tudom igen, keressek mást, de beteg vagyok, nagyon szorongóan szeretek és ez senkinek sem hiányzik és tényleg egy jó sem volt még az életemben, pedig már 20 fölött vagyok, mit tegyek Ha úgy döntenék hogy ezzel a mérgező emberrel maradok, hogy hoznàm helyre Hogy felejthetném el azokat a szavakat amik 0-24 a fejembe csengenek és őrületet okoznak bennem Mégis mit tehetnék, elkezdtem írni egy búcsú levelet, ami egy füzetet foglal magába, de meggondoltam magam és élek, de ezt is az előtt írtam hogy azt mondta volna a párom hogy a mai napig szereti azt a másik nőt
aug. 31. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichiáterhez.
aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakemberhez kéne fordulnod, annyi felgyülemlett problémád van, a gyerekkori sérelmeidet se dolgoztad fel, ehhez teljesen normális, hogy segítségre lenne szükséged. Keress egy jó pszichológust. Utána te is pontosan fogod tudni, hogy mit kéne tenned a pároddal. Mi hiába írjuk, hogy szakíts vele, hiszen még mindig az exét szereti, ha te ragaszkodsz hozzá és nem teszed meg.
aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a helyzeted nem reménytelen, nem kilátástalan. Sürgősen keress fel egy pszichiátert, ez az első lépés. A többi majd jön utána. Időt kell hagynod rá, de ahhoz hogy megoldódjanak ezek a dolgok, magadat kell rendbe tenni, ebben segít a szakember.
szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!