Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú néha teccem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú néha teccem neki néha meg a szakadékba lökne micsináljak?

Figyelt kérdés
szeretnék össze jönni egy fiúval de nem biztos hogy ö is össze jönne velem de néha olyan mintha szerelmes lenne belém aztán meg nem micsináljak? segÍtsetek lécci.
2010. nov. 2. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Micsinálly? Sztem tanujj meg irni, lehet az a balya veled hogy sötét vagyol mint az élyszaka. De ha engem kérdedzel aszt tsinász amit csak akarol
2010. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xDxD
2010. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát elvileg látnod kéne a szeméből hogy mit is akar!!!De ha mégsem akkor beszélj vele de tapasztalatból tudom hogy nemkönnyű tehát lehet hogy szemtől szembe nemmernéd megkérdezni vagy beszélni vele de beszélhetsz chaten is vagy msn-en mert ott nemkell a szemébe nézned!!!
2010. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biza az elsőt lájkolomxDDD
2010. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ilyen már velem is volt és csak mondom nem olyan könnyű elég nehéz és én mikor megmondtam már barátok se voltunk a tippem:Ha igazán szerelmes beléd akkor majd megmondja neked ,,elvileg"
2010. nov. 3. 10:19
 6/7 A kérdező kommentje:
ki írt a nevembe?
2010. nov. 3. 19:31
 7/7 anonim válasza:
háháháháháhá de bolond vagy :D:D:D isteneeeeeem lájkolom :D
2011. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!