Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne fájjon ez?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki sok csalódáson van túl sztem még szereti a volt nőjét de jóban vagyunk, de én már régóta szeretem és ezt titkolom is! És napról napra csak jobban szeretem! Mindig ő keres engem, másoknak mondta h kedvel, tetszem neki! Mit tegyek mondjam el? ÉS hogyan mondjam neki? Már fáj a szerelem és nekem ez igy nagyon nem jó!
2010. nov. 2. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még szereti a volt nőjét akkor ne mondd el neki, hogy mit érzel. Majd ha túl lesz rajta, akkor állj csak elé ezzel szerintem. Addig max jeleket adhatsz felé, hogy tetszik neked, de ne vallj szerelmet, úgysem tud addig mit kezdeni a vallomásoddal még mást szeret.
2010. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Futurare ***** válasza:

Lépni kell, haladni step-by-step...

Nagy levegő... és start. Megszólítod, írsz neki, felhívod és őszinte leszel...

El fog utasítani arra hivatkozva, hogy még nincs túl az előző dolgon, de számol majd veled, és egy kis idő múlva kellesz neki.


Kalandozó

2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem a halasztás a legrosszabb ötlet... lépni kell, ha veled van, az segít(het) neki túllenni az előzőn, szóval semmi gond nem lesz... szerintem
2010. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele,hogy egy kapcsolat úgy szép,és jó ha mind a két fél kb egy időbe lesz szerelmes,nem jó az ha te már egy ideje szereted. :S:\
2010. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!