Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideges lennél? (lent)

Figyelt kérdés
Felhívtam barátnőmet, és pont jött a szomszéd és köszöntem neki hogy heló és szétkapcsolt a telefon.. aztán bnőm küldi az smst hogy heló?:O mibajod van?:OO és nem bírom felhívni mert folyamatosan üzenetrögzítőzik .. Mi a f.szt csináljak?? Vonaton ül és nincs térerő valószínűleg.
2010. nov. 2. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
majd lenyugszik...elég hülyeség,hogy így reagált erre,lány létemre én nem vagyok ilyen sértődős,hagyd majd megnyugszik,biztos most nincs olyan kedve(lehet azt hitte poénkodsz vele)
2010. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak épp rossz napja van, és rajtad vezeti le a felgyülemlett feszkót, ezért sértődik meg olyanon, amin nem kéne.

Írj neki egy smst, hogy nem tőle köszöntél el, hanem a szomszédtól, és hogy majd beszéljetek, ha már van térereje, egy kis smúzolás a végére, hogy szeretlek, és meg is van oldva az ügy. :) 24N

2010. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megvolt köszönöm szépen, félre kellett volna hazaérjen de még semmi..:SSS
2010. nov. 2. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:

14.43-as vagyok

na, mi volt??

2010. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hazajött és meg beszéltük:) :D
2010. nov. 3. 13:08
 6/8 A kérdező kommentje:
És vége lett.. ennyi volt a nagy szerelem..
2010. nov. 3. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2010. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta nagyon szerelmes vagyok, de azért köszönöm szépen:)
2010. nov. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!