Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék kiszerelmesedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék kiszerelmesedni belőle?

Figyelt kérdés
A suliba jár egy srác akibe nagyon beleszerettem, de már 1 éve tart és úgy érzem, hogy csak egyre jobban szeretem őt. Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni, állandóan róla álmodok és rajta jár az eszem. De Ő nem akar tőlem semmit, még nem is volt barátnője pedig lassan már 19 éves. (Az ki van zárva, hogy meleg). Már mindenfélét megpróbáltam, hogy elfelejtsem, de NEM MEGY. Lassan beleőrülök ebbe az egészbe, átvette az uralmat a fejem fölött, nincs semmi csak Ő, közben Ő sincs számomra... ááh segítsetek! Ez olyan mint egy rémálom ami nem akar véget érni :( 17/L
2010. nov. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

járj el a haverjaiddal, barátaiddal csavarogni, szórakozni...

ismerkedj és érezd jól magad...

Nekem ez segített egy 2 éves kapcsolatot lezárni, a barátok segítenek az életben akkor is ha szerelmes vagy és akkor is ha pofára ejtenek.

Remélem segítettem vmit és sikerül kilábalnod ebből ;)

Linda

2010. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálkoztál már nála? Honnan tudod, hogy nem akar semmit?
2010. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Először olyan volt, mintha érdekelném Őt, mindig rám köszönt és kedves volt velem... aztán elkezdtünk levelezni, hamar válaszolt minden levelemre, amikben elég általános dolgokról volt szó. A sokadik levélváltás után mondtam neki, hogy ha gondolja vegyen fel msn-re, itt a címem. És azonnal fel is vett, ott nagyon jól elbeszélgettünk, de mondta hogy ritkán msn-ezik. Tényleg fel se jött vagy 2 hétig, és írtam neki egy levelet, hogy eljönne-e velem sétálni. Erre azt mondta hogy sokat kell tanulnia és nagyon elfoglalt. Onnantól nem is nagyon köszönt rám a suliban, mindig másfelé nézett amikor a közelében voltam. Mostanában megint mindig figyel hogy hol vagyok, időnként rám is köszön, kb 3 hete beszélgettünk egy kicsit a folyosón de csak ilyen sulis dolgokról. Nem tudom mit akar mert nem tesz egyértelmű lépést, sokak szerint le kéne róla mondanom mert ha érdekelném lépne valamit, és így nincs értelme. De nem megy, a barátaimnál is mindig Őt hozom fel témának és nem tudok kikapcsolni, amikor nem Rá gondolok... elég nehéz.
2010. nov. 2. 11:50
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok...

Hát ebben az esetben remélem hogy hasznos lesz amit írni fogok mert én is így voltam a barátommal.

Nem tett egyértelmű lépéseket, volt hogy úgy éreztem hogy kerül, de továbbra is dumáltam vele és találkozgattunk,de kettesben soha, aztán szépen lassan kialakult nálunk minden és összejöttünk, úgyhogy ha úgy érzed egy picit is hogy van esély akkor ne add fel és keresd őt, dumálj vele, akár általános dolgokról is. Aztán vagy lép vagy lépj te, hívd el sétálni, kizárólag barátilag és remélhetőleg veletek is az történik majd mint velünk hogy meglát benned vmit és többet kezd el érezni mint barátság.

Remélem boldogok lesztek. Sok sikert.

puszpusz

2010. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hmm... lehet, hogy igazad van :) Akkor úgy fogok tenni ahogy mondtad :) :)

Úgy örülök, hogy írtál, köszönöm!!! :) :-*

2010. nov. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!