Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arról mi a véleményetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek hogy munkahelyemen írok egy szerelmes sms-t de munkát kapok és félbehagyom, este meg a nőm számon kéri hogy ezt kinek akartam írni mert hogy ő nem kapta meg?

Figyelt kérdés
aug. 6. 17:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen, magamból. Ha más után vágynék, akkor nem hitegetném a barátnőmet, és nem akadnék ki rajta, ha lebuktam volna, hiszen soha nem is lett volna lehetőségem lebukni, mert nem hazudtam egy percet se. Ember, neked az egész életed egy hazugság... nem kéne változtatni?
aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy inkább a te életed hazugság mert másra nem tudsz gondolni.
aug. 8. 19:37
 13/21 A kérdező kommentje:
Próbálj meg egy pillanatra az igazságnak legalább a lehetőségére gondolni. Lehet szokatlan lesz, de ez az első lépés...
aug. 8. 22:48
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom az igazságot. Azt tudom,amot leírsz, és ebből ítéllek meg.

De megírhatod az idgazságot is talán...

aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az igazság benne van a kérdésben, a többit már te képzelted hozzá.
aug. 10. 14:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznám neki higgadtan, hogy neki írtam, de munka akadt és elfelejtettem elküldeni. Ha azok után se hinne nekem, vagy ugyanúgy zavarna munkaidőben lepattintanám örökre.
aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Még mielőtt megszólaltattam volna,

közbevágott, hogy ne magyarázkodjak

aug. 12. 05:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nem magyarázkodsz. Megkérdezed, mikor tud elköltözni. Vagy mit várnál egy ilyen kapcsolattól?

Amúgy ez mikori történet, hogy azt sem tudod, milyen telefonon írtál?

aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
15 éve történt
aug. 12. 07:26
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez egyre betegebb...
aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!