Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de mit tegyek?

Figyelt kérdés

elég régóta ismerem a csajt, aki nagyon tetszik. nemsűrűn találkoztunk, de msn en minden nap nagyon jókat beszélgetünk.

Most hétvégén egy házibuliba hívtam el és nagyon belézúgtam, táncoltunk és elmondani nemtudom mien jó érzés volt átfogni a derekát. Az a baj h nem akar kapcsolatot magyarán olyan, mintha egy leszbukusnál próbálkoznék, apja nagyon szigorú, és nem engedi h legyen pasija! Mit csináljak???


2010. nov. 1. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Na álljon meg a gyászmenet. A csaj nem akar kapcsolatot, vagy az apja nem engedi?
2010. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazábol nem is akar, mert fontos neki a tanulál, de az apja se engedi neki :S
2010. nov. 1. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod,hogy ha vársz rá akkor lesz eredménye ! =) vagyis: várj rá,mert ha vársz neked lesz elsőként esélyed arra,hogy összejöjjetek;)

Ha nem vársz rá,hanem becsajozol lemaradsz róla,pedig lehet,hogy ő lenne számodra az igazi.. és az is lehet,hogy ő is ugyanúgy vél felőled mint Te ő felé..csak hát a tanulás és az apja..tudom mit érezhet most a lány és téged is megértelek.Mivel anno én is ilyen helyzetben voltam.Nanáá,hogy jártam volna a sráccal de anyum és a tanulás közénk állt..várt rám azt hiszem 1 évig.. de ha vár még 2 hónapot összejöhetünk.. és nem így történt összejött más lányokkal.. és én még mindig szeretem.. és amikor ezt elmondtam neki nem is olyan régen a nyáron azt mondta már késő..elfogyott a türelme.. ezért én úgy gondolkodom e felől,hogy vagy tudsz várni vagy kb ez lesz mint nálunk..bár lehet hogy engem nem is szeretett olyannyira az a srác,mivel már nem kellek neki:'(..=/

Jó persze nem azt mondom,hogy nem csajozhatsz mert elvégre szabad országban élünk azt teszel amit akarsz.. De szerintem várj rá..!! =)

2010. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenebe!
2010. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nahát köszönöm szépen a válaszokat :)) igazábol nem mondhatnám el h szeretem, de nagyon is kedvelem őt és tisztelem...
2010. nov. 4. 14:27
 6/7 anonim válasza:
Ha kedveled és tiszteled, onnét már csak egy lépés a szerelem. Az leírtak alapján ritka finom érzésű srác vagy, ezt őrizd meg magadban, mert nagyon értékes tulajdonság. Várj rá! Ha ő az igazi, akkor boldogabb leszel vele a jövőbe mint el tudod képzelni. Bár ha még ennyire függ az apjától (ami bizonyos korig nagyon helyes), akkor még elég fiatalok vagytok és néhány év kell ahhoz, hogy tartós kapcsolatot létesíthess vele. Ha elég hűséges vagy és vársz rá és megérdemel téged akkor össze fog jönni. Ne veszítsd el a reményt. Őrizd és erősítsd magadban vonzalmat,az majd igazi szeretetté formálódik.
2010. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) és jól esett amit írtál :) remélem h van esélyem a lánynál
2010. nov. 7. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!