Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért az idősebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért az idősebbet választjátok?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kell egy fiatal, veletek egykorú, még szűz srác között, vagy egy idősebb (3-4év), már tapasztaltabb közül, miért az idősebbet válasszátok? Azt gondoljátok, hogy akar tőletek valami mást is a sexen kívül?
2010. nov. 1. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nem 3-4 évvel idősebbet választok, hanem 10-15 évvel idősebbet :) És marha egyszerű: Azért, amiért valakinek a szőke hajú kék szemű nő tetszik, valakinek pedig a vörös hajú zöld szemű. Nekem mindig is az idősebb férfiak tetszettek, a velem egykorúak soha és attól, hogy valaki idősebb nálad, nem feltétlenül használ ki. És a fiatalabb sem feltétlenül buta, hogy hagyja magát kihasználni.
2010. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én viszont a velem egykorúakra bukok, de tény és való, hogy a lányok nagy része az idősebbeket szereti. Én nem.
2010. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert ha idősebbel jobban jár mint egykoruval

a idősebnek van állása igy pénze is

van háza is nem kell gondolni hogy hol dug ja meg

a idősebnek van kocsija :D

mi kell még?

2010. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Baromira nem a ház meg a kocsi. Egyszerűen azért mert ilyen a világ, a férfiak ha tetszik, ha nem később érnek. A korombeliektől ha megkérdezem, hogy mikor költözöl külön, mikor akarsz családot, gyereket vagy bármi célja az életben, semmit sem tud válaszolni, tisztelet a kivételnek. Csak a bulizás és hasonlók. Régen ez nem így volt, amikor én születtem apu 23 éves volt és a legjobb apuka a világon. Manapság hány huszonéves apukát látsz?
2010. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Talán mert lányok elöbb ki tudják élni magukat?
2010. nov. 1. 19:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők elvárják, hogy rögtön az érettségi után (esetleg egy két évvel utána) nekünk legyen munkánk, saját házunk, kocsink. Mivel erre kevés esély van mennek a harmincasokhoz akik az évek alatt ezt már mind elérték.

21F

2010. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 18:53-as idiótától kérdezném:


AZ ember hogyan kötözzön és vállaljon gyereket a 20-as évei elején?

Az meg, hogy a lányok előbb érnek nemcsak egy hatalmas közhely, de még baromság is. (lásd napi min. 25 "ugye lehetek terhes, 14 éves vagyok" kérdés)

Az meg nagyon nagy érettségre vall, ha egy 20-on éves csaj ráakaszkodik egy 30-on felüli pasira. Mégis csak könnyebb belemászni a készbe, mint tenni érte valamit. A 20-on éves srácok, akiket nem pénzelnek a szülei meg érjék be a 16-18 közti felszínes, ostoba ribancokkal mi?

2010. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A 20-on éves srácok, akiket nem pénzelnek a szülei meg érjék be a 16-18 közti felszínes, ostoba ribancokkal mi?"


Nálam igazából nincs ilyen, h az idősebbekre bukok, 20 éves vagyok, (huszonévesek tetszenek, szóval csak pár évvel idősebbek, de sose a kort nézem.)

De a fiúk is nagyon is felszínesek tudnak ám lenni

16-20-ig eléggé, akik leginkább a külsőségekre mennek, míg az idősebbek nem, és azért érettebbek.

Persze kivételek akadnak... A felszínes r.ibancokat is aláírom.

20/L

2010. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy világ életemben nálam 1-3 évvel fiatalabb fiúkkal éltem párkapcsolatban, tehát már eleve az általánosítás értelmét veszti.


A másik pedig... Ha 3-4 évvel idősebbet választanék, az automatikusan azt jelentené, hogy a szexen kívül semmit nem akar tőlem? Na azért álljon már meg a menet, hogy gyakorlatilag minden lányt lealacsonyítasz itt arra a szintre, hogy csak a szexre kellhet az idősebb pasiknak...


Valószínű rossz csajoknál próbálkozol, ha ezek a tapasztalataid... Arról pedig nem mi tehetünk, normális lányok.

2010. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 19:45-ös, látom egy szót sem értettél abból, amit leírtam. TERVEKRŐL beszéltem, amiket huszonévesen illene elkezdeni. Nem megvalósítani, megalapozni és eltervezni. Akinek meg sem fordul a fejében, hogy egyszer ideje felnőni, az igenis vessen magára és ne a nőket szidja amiért az komoly gondolkodású partnert keres. Senki nem várja el, hogy 20 évesen valakinek mindene meglegyen, de azért céljai igen.

Az pedig csak hab a tortán, hogy létezik a világon ízlés, amit a legelső válaszban ki is fejtettem. Ezerszer inkább tetszenek külsőleg is az idősebb férfiak, mint a velem egykorúak. Biztos magam választottam, mint ahogyan azt is, hogy szeretem-e a paradicsomszószt.

2010. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!