Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinél így van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinél így van, aki suliba jár és van kapcsolata? Vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz suli időbe.Egy suliba járunk ,de igy is alig látjuk ilyenkor egymást:(max10perc...és olyan szokatlan mert minden szünetbe minden nap együtt voltunk és ha egyedül vagyok alig tudom lefoglalni magam:SMégha nevetséges is ,amit mondok.Ti Suli időben hogy taliztok hétköznap a párotokkal?
2009. jan. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy suliba járok a volt barátommal. Amíg együtt voltunk, minden szünetben találkoztunk. Eleinte délutánonként is, majd a végén már csak szünetekben és hétvégén. Nem volt jó, nagyon nem... hisz suliban azért mégse szeretgethetik egymást úgy a párok ahogy szeretnék.

Próbáljatok meg délutánonként találkozni inkább suli helyett! Nehéz de valahogy megoldható biztos :)

2009. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi amikor még egy suliba jártunka akkor szünetekben meg utána egy kicsit együtt voltunk még aztán mindenki haza.Péntekenként én mentem hozzá, szombaton ő jött hozzám.Mostmár más suliba járunk és mivel nem is ugyanott lakunk csak pénteken és szombaton találkozunk egyébként telefon msn.És nekem is nagyon hiányzik ilyenkor és nem tudok mit csinálni csak arra gondolni mikor megyek már mennyi nap van még mikor itt volt mit csináltunk...stb.
2009. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Telefon nálunk is van minden nap:)...De hát azért az más, mert nem ugy van veled hogy megölelgethetnéd meg ilyesmi.
2009. jan. 6. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi suli után, este felé szoktunk talizni, mivel nem egy suliba járunk.:S
2009. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!