Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hihetetlen hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen hogy nem kívánom a szexet?

Figyelt kérdés
Nekem fontos hogy lelki oldalról is rendben legyünk a párommal. Ezt elmondtam neki és azt is mit érzek problémának kettőnk között.
júl. 24. 14:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nem dugsz az nem a párod.
júl. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

Ignoráld pls. a sok kommentet, akik szerint ez a "kötelességed" egy kapcsolatban, mivel az erőltetett szex a biztos út egy kapcsolat tönkretételére. Persze, optimális esetben kívánja mindkét fél, de egyébként rengeteg helyzet kihat a libidóra. Ha kényszerből szexelsz, az már leírva is borzalmasan hangzik. Nem szeretnék olyan emberrel szexelni, aki kényszerből teszi, sérti őt, sért engem és nem hiszem, hogy ezt az őszintétlenséget kibírnám.


Helyette szerintem oldjátok meg a problémákat. Beszéljetek róla, vonjatok be szakértőt (pszichológus, ha egy embernek van kifejezett problémája, párterápia, ha a kapcsolatban közösen vannak problémáitok, szexuálpszichológus, ha kifejezetten ezzel szeretnétek foglalkozni, de ő is figyelni fog a lelki folyamaitokra).

júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

#22

Ez így rendben is lenne. Csakhogy a kérdező problémája az, hogy nem hajlandó belátni, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Ő nem akar gyereket, a csajának meg minden vágya. Az évek alatt elhidegültek, hosszú évek óta nincs szex. A kommunikáció egyáltalán nem működik. Kisebb problémákat se tudnak megbeszélni, nem hogy ekkorát.

Itt nincs megoldás, csak a szakítás.

júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan ha egy kapcsolatban nem közösek a célok, a vágyak, illetve ha van egy ekkora konfliktus, akkor az nehezen megoldható, sokszor tényleg feloldhatatlan ellentét.


De én sehol sem látom leírva ezt a konfliktust. Honnan tudható ez? Vagy hol derül ki? Mert én a hozzászólásokban sem látok semmi ilyen témát.

Kérdező, valóban ez a konfliktusotok forrása?

júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#24

Onnan lehet tudni, hogy a bótos gyerek itt éli az életét, és évek óta megy ez a szappanopera.

Ő nem válaszol a kérdésekre, többek között erről is fel lehet ismerni.

júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24, Nem itt van leírva, hanem hosszú évek alatt (kb. 7 éve) sok-sok kérdése alkalmával. Aki sokszor olvas ebben a topikban, az már a kérdésből felismeri a bótos csávót.

Ugyanaz az egysíkú mondatalkotás, szóhasználat.

júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!