Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy lehessen köztünk valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, 10.-es én 9.-es vagyok. Sokat szoktunk beszélni, hülyülni egymással. Nekem, nagyon tetszik már régóta, de neki van bnője. De ma pl átölelt és kérdezte h hogy vagy Gizi xD ( am nem is gizi a nevem) meg ebédnél már nem volt hely bnőmék asztalánál és mondta h üljek oda hozzá. Kérlek segítsetek mit tegyek! előre is köszi a válaszokat:)
2009. jan. 6. 18:12
 1/7 anonim válasza:
39%

Próbáld mindig felhivni magadra a figyelmét!

Puhatolózd ki h mit szeret,járj a kedvébe!

2009. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utalj rá, hogy tetszik neked. Ha csak utalsz rá, akkor nem éghetsz be.:)
2009. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha neki is tetszel, akkor lehethogy lépni fog.;) Csak utalj rá.:D
2009. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

de hogy utaljak rá?:S

és sztetek tetszek neki?

2009. jan. 6. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
sehogy ne utalgass neki hiszen irtad hogy van barátnöje....az ilyet nem szabad basztatni! Hagyd logva majd ha nem lesz senkije akkor esetleg probálkozz de addig semmiképp. Hiszen neked hogy esne ha elszedni töled a pasidat valami csaje...???
2009. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre hagyd ennyiben a dolgot ha jól érzitek így magatokat, mert nem biztos hogy (mert van barátnője) ő is azt gondolja amit te! Lehet hogy kedvel téged és flörtöl veled, de neki lehet hogy elég csak ennyi! Ha mindenképpen "próbálkozni szeretnél" akkor próbálj meg vele elmenni valahova kettesben és talán ott kiderülnek a dolgok! Amúgy sok sikert kívánok és egy jó tanács: ne legyél más, mindig csak add önmagad!!!
2009. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az utolsó válaszolónak: köszi, teljesen igazad van:)

am még várok további válaszokat

2009. jan. 6. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!