Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a 72órás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a 72órás "szabályról"?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy randi és vita után is, várnia kell a lánynak 3napot(72órát) (ha a srác a hibás, vagyis neki kéne lépnie) Na és 3napig nem szabad keresnie a pasit. És ha a pasi 3napon belül felkeresi, akkor szereti, és nem hagyja hidegen a lány:)

Biztos bugyuta de nekem tetszik:)


2010. nov. 1. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:

mert ha 3napig nem keresi fel a lány a fiút, az elég sok idő. Szóval állitolag ez a 3nap olyan sok és kevés idő is:)

értitek?

Persze nem azt mondom hogy a pasinak kell lépnie, meg teperni!!!

Csak tegyük fel, ha a srác bántotta meg a lányt, vagy először a lány kért randit és utána a fiúnak kéne lépnie:)

2010. nov. 1. 09:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
randi után ha a pasi nem keres 3 napig az rossz előjel, de ha keres, az sem jelenti azt, hogy egyből szerelmes, hanem csak azt, hogy tetszel neki.
2010. nov. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem:)

na de tegyük fel, hogy összeveszek a pasimmal, nagyon durván és ő bántott meg engem... akkor is él ez a szabály? hogy 3napon belül pl.keres vagy teper?:)

2010. nov. 1. 10:04
 4/7 A kérdező kommentje:

szoval akkormég szeret?

és ha először nem akarok vele beszélni, mert nagyon megbántott és utána rá megint keres, akkor ez mit jelent?

2010. nov. 1. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben.Ha megbántok egy fiút,nem telik el fél nap,és bocsánatot kérek Tőle,mert bánt a dolog.Ha akarok valamit Tőle,de látom Rajta a bizonytalanságot,akkor egyértelmű vagyok és kezdeményező.Ha meg látszik,hogy abszolút lesz@r,akkor inkább nem is számolgatom a napokat,otthon nyelem a könnyeimet egy darabig,aztán hagyom a fenébe.

Ha valaki pedig megbánt,megsért,akkor aztán várhatja,hogy kommunikáljak Vele.Addig nem keresem,míg Ő nem keres.

Ez a napos dolog hülyeség szerintem amúgy.Mi van,ha mondjuk már másnap felhív,de csak kufircot akar?A szándékai nem az eltelt napok számától függenek szerintem.

2010. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előzőnél van a pont. de az biztos, hogy nem várnék 3 napot egy sértés után, mert engem legalább annyira zavarni...
2010. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zavarna
2010. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!