Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön költöztünk, ígérte hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön költöztünk, ígérte hogy megváltozik.. de így viselkedik Vajon miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

3.5 hónapja költöztünk külön a kisfiammal, a ferjemtol.

Úgy költöztem el hogy végleg vége.

De aztán folyamatosan kereset, hívott, érdeklődött stb..

Aztán mondtam neki hogy oké, bizonyitson, és ha látom rajta hogy változik akkor lehet újra kezdjük.

Na mióta ezt tudja, azóta alig keres minket, 1 hónapja felénk se volt.

Ez idő alatt, ahogy hallottam és láttam, mert egy faluba lakunk, nem nagyon változik, ugyanúgy iszik, sőt még talán sokkal sokkal többet.

Részegen vitték haza több alkalommal a kocsmából.

Munka után első neki az ivás, ha véletlenül nem iszik, akkor ír vagy hív, de legtöbbször ír, hogy mennyire szeret minket, hiányzunk neki.

De mégse ez jön le a tetteiből.

Mostmar nem szeretnék neki esélyt adni, sokkal nyugodtabb így az életünk.

Ennyire azt hiszi hogy hülyének tud nézni, hogy pár alkalommal eljatsza hogy jó irányba tér, és változni fog és én ezt elhiszem és újra együtt leszünk?

Nagyon szégyellem magam hogy újra esélyt akartam adni egy ilyen embernek.

Nagyon nagyon rossz volt már a házasságunk, bántalmazás, minden napos veszekedés, stb.

Ja és ha el jött pár alkalommal ide hozzánk, mindig sírt hogy neki milyen rossz...

Ennyire érzelmileg zsarolni akart?



júl. 18. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Bármikor zsebretesz ha akar. Elég neki 2 józan nap is erre. Mivel nyilván senkid sincs.
júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A fuggoseg az fuggoseg, azon nem lehet csak ugy valtoztatni. Sokaknak meg szakemberek felugyelete mellett sem sikerul.
júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy erős, most léptél a jobbik útra a magad és a gyereked lelki békéje, mentális egészsége érdekében.

Keresetet tessék mielőbb beadni, anyagiakat, láthatást korrekten rendezni, hideg fejjel végiggondolni a jövőt, amibe már ne kegyen nagyobb része, mint ami feltétlenül szükséges.

A gyerekedért és magadért is felelős vagy, a szenvedélybeteg férjedért nem.

Ő már választott a kisgyereke és a felesége helyett: az italt.


Sose a szavakat nézd, dumálni mindenki tud és nem kerül semmibe: a tettei érnek valamit, azok meg az ital rabjai. Nem kell ez nektek.

Ne törj meg, mert a kisgyereked mindkettőtöknek ki van szolgáltatva és védtelen- te még csak-csak tudsz dönteni, józanul ítélni stb- de ne tedd ki a gyerekedet egy mentálisan beteg, függő ember kényének kedvének, veszekedésnek, verekedésnek, anyagi gondoknak, üres ígéreteknek, szégyennek… alkoholista emberre, ez jár.

Te elsősorban a gyerekedért és magadért felelsz: ha megtörsz, visszamész, akkor a kicsi jogait tiprod sárba.

júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!