Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezne, hogy még mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezne, hogy még mindíg szeretem?

Figyelt kérdés

2éve beleszerettem egy osztálytársamba, aki egyébként jó barátom.sajnos ez a dolog(viszonzatlan volt)kicsit agyoncsapta a barátságot.persze még mindíg jól el tudunk lenni, de nem úgy mint régen.tavaly júniusban osztálykiránduláson amikor olyan közel volt hozzám, hogy teljesen hozzámért(este vaksötétben mentünk túrázni, és nyomorogtunk)akkor jöttek a pillangók, és az a bizonyos húdejó érzésem volt.Az idei tanévben mivel másik suliba kerültünknem sokat láttam.igen ám, de 2hete ment korizni a csipetcsapat.és valahogy mindíg kersetem a szememmel.utána 2napig repestem az örömtől, hogy ha nem is nagyon beszéltünk ,de láttam.(én bnőimmel voltam)azért a szememmel persze figyeltem.úgy láttam ő is figyel engem:o

persze nem szerelmes belém.tavaly azt mondta, hogy tetszek neki, de mindenki tudja az nem szerelmet jelent.és nem is nekem mondta, hanem osztálytársamnak.

azért eltűnődöm, hogy ha megint olyan közel állna hozzám vagy történne valami kiderülne, hogy nem vagyok túl rajta?(első szerelem)


14/L


2010. okt. 31. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
ez hosszú lett.előre is köszönöm, ha van türelmed végigolvasni:)
2010. okt. 31. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján szerintem megér egy próbát.

Főleg ha te is tetszel neki. Aki tetszik nekünk, azzal szívesen töltünk időt. Próbált meg összehozni.

Sok sikert!

14/F

2010. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tetszek neki, de nem szerelmes belém.és már mulkor kezdeményeztem, jól beégtem.már nem merek.azóta mégcsak rámosolyogni se fiúra:S
2010. okt. 31. 20:11
 4/7 A kérdező kommentje:

és amikor viszonzatlan volt, akkor egy másik lány miatt,akinek meg ő nem tetszett.de attól lehet h még mindig szerelmes belé.nemtudom.

fogalmam sincs.ebben a veremben vergődö9k 2éve.nagyon megviselt a dolog.a tanulmányi eredményeimet is lerontottam 4es,5ösről 2es, 4esre:/

csak idén vannak zömében már végre 4es 5öseim.:)

talán azért volt ekkora trauma,mert folyton heccelte a legjobb haverja, hogy mikor mondja máár el nekem, h tetszek neki.(ott ültem mögöttük persze h hallottam.a fiú meg csaakígy CSEND.meg szóval egy csomó jelet küldött.folyton nézett órán stb.

készvagyok.:/űnem akarom azt a szenvedést átélni amit az eltasítás után.viszont az biztos, hogy azta nem voltam még szerelmes:/

2010. okt. 31. 20:14
 5/7 A kérdező kommentje:
*azóta
2010. okt. 31. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit még biztos érzel iránta, hogyha nézed, hogy merre jár. De már nem hiszem, hogy lehetne vele rendes kapcsolatod. Túl kell lépned rajta
2010. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Farkas19 válasza:

Hát igaziból én csak azt tudom mondani, hogy próbáld meg!

Ha szereted ne engedd el.^^

2010. nov. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!