Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves srác vagyok, a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves srác vagyok, a lány 15 éves (többi lent)?

Figyelt kérdés

már jártam vele 2-3 hónapot, a volt osztályfőnököm lánya..

egy buliban voltunk és szakítottam vele.. de azóta megbántam

kicsit kivoltam ütve, meg mondtak hogy más tetszik neki, meg az utóbi 2 hétben nem találkoztunk, nem beszéltünk.

Elltávolodtunk egymástól, és most ujra tetszik nekem, ez már 1 éve, 1 gimibe járunk minden nap találkozunk de sose beszélünk lehet h haragszik rám, vagy nemtudom, szerintetek meg lehetne valahogy próbálni újból?


2010. okt. 31. 19:51
 1/6 Pofazoli válasza:
Háát kezdj el közeledni hozzá. Lehet hogy neheztel kicsit mert szakítottál vele. Ha szépen lassan elkezdesz neki "udvarolni" akkor nem hiszem hogy túl sok rossz sülhet ki belőle. De mindig legyél körültekintő, és szerintem mikor el akarod mondani neki h tetszik kérj bocsánatot amiért szakítottál vele akkor.
2010. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak az a gond h én kicsit alacsonyabb vagyok mint ő.. xDD meg fiatalabb is.. na meg nagyon nehéz lesz közeledni, eddg haragudtam rá.. amiért sértegetett is:D meg hát.. írj még valamit.. hogyan tudnék közeledni ilyenkor hozzá?
2010. okt. 31. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az előző vagyok, de szerintem egy év alatt már megbocsáthatott.

Kérj tőle, bocsánatot, és majd elválik hogy reagál.

Sok sikert!!!

2010. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi szépen :)
2010. okt. 31. 20:07
 5/6 Pofazoli válasza:
Kérj tőle bocsánatot. Majd kezdj el vele barátkozni. Meg ha haragudott akkor az azt jelenti h számítottál neki. (az 1. válaszadó)
2010. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, na de ha számítottam akkor miért nem fogalalkozott velem? egyszeűen nem tudtunk beszélgetni, mindig próbáltam vele vicces lenni, beszélgetni vele, úőgy kellett kihúzni belőle a szavakat..
2010. okt. 31. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!