Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A barátom azon kiakadt, hogy micsoda dolog, hogy anyámék nem engedik, hogy nála aludjak...msn-en összevesztünk...messze van épp... telefonján nincs pénz...én ugyan fel nem hívom...engem büntet valami miatt amiről nem is tehetek... most mi lesz ? bár ha ennyin szétmegyünk akkor szart nem ér az egész... első veszekedés... mindjárt 5 hónapja, hogy együtt vagyunk...
2010. okt. 31. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen idősek vagytok?

Egyébként hagyd hogy megnyugodjon és ha ma vesztetek össze holnap hívd fel...

18/L

2010. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Sajnos volt, hogy én is beleestem ebbe a hibába. Arról van szó, hogy a srác dühös lett emiatt, és ezért esett neked. Viszont ezt nem szabad elnézni, mert rászokik. Szóval keményen mond meg neki a magadét ez ügyben.
2010. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ő az életem.. és imádom eddig 1 veszekedés sem volt.. de most elég durván veszekedtünk...nem érti meg, hogy anyuék nem engednek és kész... ő 20 éves fiú én 16 éves lány. minden klappol csak ez nem...


HOLNAP FELHÍVJAM?

2010. okt. 31. 19:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel amikor úgy érzed.

Mond meg neki hogy nem engedik meg és értse meg te is szeretnéd nem erről van szó.De semmi féleképp ne kérj bocsánatot mivel nincs miért...neki kell bocsánatot kérnie...és ha nem érti meg hogy nem aludhatsz ott akkor nincs értelme folytatni...az annak a jele hogy nem passzoltok korban.

2010. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a hab a tortán... megyek kedden discoba és barátnőmnél alszok és hogy bezzeg a disco-t meg a barátnőnél alvást eltudod intézni de ezt nem... és a hú.gy agyával nem bírja felfogni, hogy ez egy játék, nem egy sportág, nem egy pálya... am vele is mehetnék discoba szal... mi az, hogy bnőmél alszok... mondjuk mivel ő lány és 10 éve bnőm... és igaza van anyuéknak egy 16 éves lány nem való idegenbe ezzel még ráérünk...előző bnője egy k.urva volt és ő itt aludt náluk... a szüleit megtapsolom...
2010. okt. 31. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt így mond el neki.Ha végig se hallgat komolyan kár vele foglalkozni.
2010. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem sem engedi, és én anyámnak azt szoktam mondani, hogy barátnőmnél alszok :D nah m1 ez most nem ide tartozik...szerintem is mond meg neki nyugodtan a magadét, és inkább te háborodj föl, hogy ő hogy viselkedik, és ha szeret, akkor bocsánatot kér, és belátja, hogy neked van igazad
2010. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jogos amit mondasz, azonban te sem gondolkodtál rendesen, amikor őt választottad. Most keményen kiütközik a korkülönbség, és a belőle adódó hátrányok. Ha kibírtok még 2-3 évet, akkor minden jó lehet, de 2-3 év????

Ne keresd, majd keres ő. Ő bántott meg.

2010. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... nagyon rosszul esik amit tett... én fel nem hívom...
2010. nov. 1. 11:49
 10/10 A kérdező kommentje:
hívott. belátta, hogy segg volt, minden okés. :) köszönöm szépen.
2010. nov. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!