Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelent pontosan amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent pontosan amikor egy nő azt mondja hogy nem érzi nőnek magát a párja mellet?

Figyelt kérdés
Pl.nincs megszeretve rendesen vagy nem kap virágot?

júl. 10. 20:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy nemi diszfóriája van. Így hívják azt, ha valaki a születési nemével nem tud azonosulni. Ez nem a pasi hibája, ez csak egy kifogás. Ha egy nő nem érzi magát nőnek, az nemi diszfória. Ilyenkor javasolni kell neki hormonterápiát illetve nemváltó műtétet
júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

pl hogy nem férfias a párja. Felcserélődtek a szerepek.


Az első barátom is ilyen volt. Mindig nekem kellett kiállni mellette, megvédeni. Ő sosem tette meg ugyanezt értem. Ha lekurváztak se mondott semmit. Tőlem viszont elvárta volna pl hogy megvédjem/összeveressem magam amikor meg akarta verni a szomszédja.

Nyilván nem éreztem magam nőnek. Egy megalázott, semmibe vett "férfi" voltam. Férfivé kellett válni mellette.

Miután szingli lettem, újra nő lehettem.

júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
"Nyilván nem éreztem magam nőnek. Egy megalázott, semmibe vett "férfi" voltam." - Ez a nemi diszfória
júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hiányzik az intimitás, a kedves bókok, a megbecsülés. Vagy le se szarja a párja, vagy a férfi viselkedik gyerek módjára és a nőnek már kb az anyja szerepét kell felvennie, vagy akár mindkettő.
júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

4 - "Én a férfira felnézek. Ha ö néz fel rám, akkor én nem tudok nö lenni mellette."

Szerintem az a jó, ha mind a ketten felnéznek egymásra (tisztelik egymást), akár egészen különböző dolgokért is.

júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!