Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor veszekedés van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor veszekedés van egy párkapcsolatban mert mondjuk a nő valami hülyeséget csinált akkor a nő elvárja, hogy a pasi alanyi jogon elnèzze neki csak azèrt mert puncija van ès kèt melle?

Figyelt kérdés

Nekem volt olyan pàrom aki elmondta nekem, hogy akàr mekkora hülyeséget csinált az exe végül mindig elnézte neki a sex miatt.


Ilyenkor szexel pròbálta meg elérni, hogy az exe ne legyen ideges.


Nálam ez nem működött és hamar szét is mentünk.

Ha valaki hibázott akkor vállalja érte a felelősséget nem számít, hogy nő vagy férfi az illető.


Sok nőn azt érzem, hogy így akar mindent elérni az életben és ha nem ér célt akkor jön a felháborodás meg a férfi le b.zizása..


Miért mindig a könnyebbik út és miért van letagadva meg elbagatelizálva azzal, hogy nem minden nő ilyen..


De vannak ilyen nők és elég sok és ez egy létező dolog.



júl. 9. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki igen, valaki nem.

Én pl. Össze se tudnék jönni olyannal aki ilyen. Aki meg igen, így járt. Én jól elvagyok.

júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Akármelyik páromnak ha baja volt velem leorditották kb a hajam is a fejemrol meg kellett beszélni végigveszekedni mire felfogják hogy nincs igazuk.


Soha olyan nem volt hogy olyankor épp meg akarnának d.gni amikor 200as vernyomással vörös fejjel meg tudnának kb ölni is.


Olyan viszont volt már hogy a kémia állandoan közbejött az egyikkel. Mikor pl falhoz lökött karjai mellettem a falon, egybol bevillant mindkettonknek a vad szex, aztán abbol "falhoz szegezett" csókolózás lett aztán így felemelt is és ugy lett szex is hogy ő áll és engem tart a es a falnak támasztva vagyok, vagy mikor pl en mosogattam álltam ő ült a konyhában és akkoris mikor balhéztunk odaálltam elé én fenzrol osztottam azt észt otthoni alig ruhában abbol a balhébol is az lett hogy valahogy szemből az ölében kötöttem ki.


De szerintem ezek a veszekedés miatti fokozott ideg es feszultség által kiváltott szexualis fűtöttség lett valahogy.

Rajta kivul soha nem volt más ilyen pasim akivel a balhé közepén egymás szájába ordítva hogy kb megtudnánk egymást ölni is, és abbol lesz csók meg szex. Mert az ösztönök vagy kemia a helyzet forrósága meg allandóan jön.(veszekedes nelkul is mondjuk)

És soha nem szolt ez arrol hogy tudatosan a pasi száját en fognám be azzal, hogy tervszeruen manipuláciobol szétteszem a lábam!


A tobbi pasival foleg a mostani barátommal meg nagyon otthon kell lennem ha kerdez azonnal tudjak válaszolni, mert ha baja van abban aztán tényleg nincs köszönet. És honapokig is képes kínozni felhozni a sérelmeit 50szer is. Ő "brutál".

júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*fentről osztottam az észt
júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Süt rólad a nő utálat. Napi nő ellenes kérdés megvolt.
júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem nőutáló.

Veszekedés kozben vagy ha sérelme van, nem mindenkinek áll fel es marhára nem a szex érdekel olyankor sokakat.

júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Lerí a kérdésről, ahogy indítja.
júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Bakker te örülnél annak ha vmin ki vagy akadva meg akarod beszélni a pároddal a párod meg neki allna a f.rkát mutogatni? Ez nem nőutálat. Rengeteg pasit pont nem erdekel a nő p.nája mikor baja van. Nem lenne annyi gyilkossag bantalmazas se.
júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hiába várja el tőled, ha te erre nem vagy vevő.

Akkor mi a kérdésed?

Majd tovább keresgélsz és előbb-utóbb megfelelő párra találsz.

júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Add vissza neki forditva mikor ő veszekszik hogy inkabb sz.pjon le.
júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7# Sajnos nem tudod nekik magmagyarázni. Ők azt gondolják, hogy ők látják jól és mindenki más hülye..
júl. 9. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!