Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátnőmet egyéves évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Én 19f vagyok, ő velem egykorú lány, az első barátnőm és fogalmam sincs, milyen elvárások vannak egy évfordulós ajándékkal szemben + pénzem sincs sok. Lányok, segítsetek kicsit! Minek örülnétek évfordulóra?
2010. okt. 31. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek elvárások, pontosabban ahány ember, annyifélének örülne. Én pl olyan beállítottságú vagyok, aki nem szereti a sablon ajándékokat (fényképes kispárna, bögre, gravírozott kulcstartó, stb), sokkal jobban szeretem ha a párom valami eredeti ötlettel lep meg. Az ilyen alkalmainkat mi mindig valamilyen közös programmal ünnepeljük meg, pl elmegyünk étterembe vacsizni, bowlingozni, kirándulni egyet, vagy egy wellnes fürdőbe lazulunk egy napot. Az első évfordulónk tavasszal volt, amikor is kitaláltuk és megszerveztük hogy kitoljuk egy kicsit ezt az alkalmat, és nyáron elmentünk közösen Velencébe pár napra.

Ha gondolod ez vegyítheted is. Mondjuk egy romantikus vacsora egy apróbb, általam sablonnak említett ajándékkal. Akár egy kisebb ékszerrel is. Pl ezüst ékszereket egész olcsón lehet venni, a kettő együtt viszont biztosan nagyobb élmény marad, mint ha csak a kezébe nyomsz valamit. Ez persze csak az én véleményem! :) 20/L

2010. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és az ötleteket :) Hát egy ilyen Velence néhány napra-szintű dolog túlmutat az egyszeri egyetemista tanulmányi ösztöndíján :D Valószínűsítettem, hogy nem lehet ékszer nélkül megúszni, majd megoldom valahogy :)
2010. okt. 31. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan én nem kaptam semmit :( , én meg egy pulcsit vettem neki. Nem kell azért ezt annyira felfújni. Majd a 10.-en ráértek velencébe utazni.

21/L

2010. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok... nekem régi álmom volt, hogy eljussak Velencébe, és jött egy lehetőség, hogy viszonylag olcsón meg is tehessük ezt (nevezetesen rep.jegy akció, aminek következtében fillérekért szereztünk jegyeket). Mi sem vagyunk eleresztve anyagilag sajna, de úgy döntöttünk hogy ez most belefér, és közös költségen elmentünk, ezt kaptuk egymástól első évfordulónkra, ha úgy tetszik, és még nyaraltunk is egy jót (amit amúgy is terveztünk, így csak összekötöttük a kellemeset a hasznoddal)! :) Nem mondtam hogy feltétlenül ilyen méretekben kell gondolkodni, ez csak egy példa arra, hogy egy közös kirándulás olykor sokkal szebb emlék lehet, mint mondjuk egy gravírozott kulcstartó. Én én vagyok, nekem a közös kikapcsolódások sokkal inkább tetszenek ünneplés gyanánt, amint említettem, akkor is, ha az egy közös vacsi, vagy egy együtt eltöltött nap egy olyan helyen ahol előtte nem jártunk, de már régi vágyam/vágyunk volt... E mellé még mindig megajándékozhatod egy pár fülbevalóval, vagy egy karkötővel (amit ma már tényleg 1-2 ezer ft-ból simán meg lehet úszni), de ha egy ilyen "hátsó élmény" is járul az egészhez, szerintem sokkal emlékezetesebb marad minden, és érzi a leányzó azt is, hogy készültél!
2010. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!