Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, több, mint 2 éves kapcsolatban. A barátom már egy jó ideje nagyon bunkó velem, minden kis apróságon felkapja a vizet. Emellé még őrülten féltékeny is. Ráadásul kezdek rájönni, hogy egyáltalán nem illünk össze. Tudom, hogy ennek így semmi értelme, de félek szakítani, mert nagyon megbántanám :( Plusz ott van a sok közös emlék is, ezért nem tudom mit tegyek.
2010. okt. 31. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy ez így nem maradhat tovább, hogyha képtelen változtatni magán, muszáj lesz szakítanotok.

ha ezek után sem veszi figyelembe, hogy érző lelkű lény vagy, szakíts vele.

2010. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem ami nem megy nem kell eröltetni.

Szerintem meg fogja érteni

2010. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A közös emlék meg fog maradni,de ha boldogtalan vagy,szakíts vele.
2010. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondoltál már rá, hogy valami más gond van? Nem veletek, ami kihat a kapcsolatotokra.


Családi probléma? Barátaival vannak gondjai, miegymás. Kérdezz rá szerintem, ha nem kapja fel a vizet. Hátha..

2010. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Többször is rákérdeztem, de állítólag nincs semmi baja.

2010. okt. 31. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg "tudod mit kell tenned":/
2010. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. Én 2,5 éves kapcsolat után szakítottam a barátommal, kb 1 évet gondolkoztam rajta, pedig semmi különösebb oka nem volt a szakításnak, csak hogy én másra vágytam. A te esetedben nem kell ennyit gondolkodni rajta. A közös emlékek miatt ne aggódj, megmaradnak emléknek. 21L
2010. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!