Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért választ egy nő mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy nő mindig visszahúzódó, csendes férfiakat, ha....?

Figyelt kérdés

Ha utána elkezdi őket szerencsétlennek, bénának, teszetoszának, impotensnek hívni? (rendszerint a hátuk mögött)

Ha meg egy jellemre erősebb férfiba botlik bele, vele is bepróbálkozik ilyen lealázó szinten, de mivel komolyabb ellenállásba ütközik, marad a nyugisabb paliknál.


tegnapelőtt 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem választ, tapasztalataim szerint a nők többsége észre sem veszi a csendes, visszahúzódó férfiakat.
tegnapelőtt 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gergelice16 ***** válasza:
86%
#1 Szerintem azért vannak olyan nők, akik erre buknak. Az viszont nem normális, ha ilyen jelzőkkel illet téged. Fontos dolog a tisztelet mindkét oldalról.
tegnapelőtt 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van ugyanez megfordítva is, amikor egy dominánsabb férfi választ egy halkszavú, nyugis, szerény nőt.

Nem igazán értettem sosem az ilyen párosításokat.

És akkor meg rámondják a dominánsabb félre, hogy irányítás-mániás.

Persze hogy az, amikor köze nincs a két értékrendnek, személyiségnek egymáshoz.

tegnapelőtt 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan nő aki kizárólag domináns férfira tud felnézni, szerencsére az én párom is ilyen. Mondjuk az apjához képest "kispista" vagyok, amikor először találkoztunk akkor tudatosult bennem, hogy miért is vonzódik hozzám.

A nők egy része úgy gondolja, hogy egy visszahúzódó, kevésbé domináns férfit jobban tud formálni és irányítani, terelni, Ha elég fiatalon találkoznak még "normális" férfit faraghat belőle. Ez nem az én véleményem, de a családomban élő hölgyek többen is ezt kommunikálták felém. A domináns szoknyapecér pasikkal jól lehet szexelni, de családalapításra alkalmatlanak, éppen ezért tudatosan olyan férfit keresnek férjnek, aki megbízható, nem kicsapongó, csapatjátékos forma.

tegnapelőtt 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudja csicskaztatni.Dajat tapasztalat
tegnapelőtt 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Imádja a másik b*tatni.
tegnapelőtt 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak akik érő/ellen erő alapon ledominálnak másokat, irányítóbbak.
tegnapelőtt 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!