Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, bejövök-e neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, bejövök-e neki? 15/F

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és van egy csaj aki eléggé teccik nagyon öszebarátkoztam vele és már ott tartunk hogy a legbizalmasabb dolgainkat is megbeszéljük egymással suliban is egész nap beszélünk de mik azok a jelek amik arrol árulkodnak hogy bejövök e neki?(tippet kérek csak)?
2010. okt. 30. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az ilyen kérdéseket birom erre adj vmi normálist választ mikor nemismered egyiket se:D

kérdezd meg ba*ki mire vársz hogy majd a nyakadba ugrik?

2010. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
amugy a lány ne szüz és 2honappal idösebb nálam de nem várom hogy a nyakamba ugorjon csak mik azok a jelek amik azt sugalnák hogy bejövök e neki amugy segitettél egy keveset kösz!%!!
2010. okt. 30. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
finoman kérdezz rá
2010. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet igazad van azt kéne de már probálgattam igy finoman célozgatni hogy bejön de azt vettem észre hogy kicsit meglepödött és tán meg is ijedt hogy ijet mondtam neki
2010. okt. 30. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:

figyelj előbb utóbb ugyis ki alakul h mi a szitu

pl tavaly volt egy csaj oszt társam ugy jött a suliba és elején csak 1-2 szót beszéltünk egymással utána egyre többet beszéltünk stb utána ott kötöttünk ki h csomoszor csak a szex támét hozta fel és le akart velem feküdni...

figy időbel oldodni fog a csaj azt majd meglátod h mi a helyzet:D

2010. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Célozgass neki, legyél szexuális, mert ha ezt tovább folytatod, akkor besorol a barát kategóriába, onnan meg nincs kiút!
2010. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszz csak azért vgyok ien bizonytalan még mert csak 4honapja ismerem de viszont ez idö elág volt ahoz hogy nagyon komoly dolgokat is megosztunk egymással amugy a te válaszod volt a legjobb kössz
2010. okt. 30. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs haver, de ezek szerint már benne vagy a barát zónában...
2010. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mind1 egy rákérdezést megér azért
2010. okt. 31. 00:08
 10/12 A kérdező kommentje:
veszteni valom nincs max beégek azt enyih de az meg kit érdekel
2010. okt. 31. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!