Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet váló indok ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet váló indok ha az egyik félnek nagyobb a szexuális igénye a másiknál?

Figyelt kérdés
Például tegyük fel ha a férjnek nagyon magas a libidója,ami naponta 2-3 alkalmat jelent,de a nőnek elég lenne hetente 4-5 alkalom és ez miatt vannak konfliktusok az vezethet a házasság végéhez?

jún. 24. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi vezethet a házasság végéig. A nagy kérdés az, hogy ekkora ellentét mellett egyáltalán hogyan sikerült összeházasodni?
jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Tudod hogy hány pasi örülne ha ilyen felesége lenne heti 4-5 !!! Nálunk lassan évente van ennyi 😭
jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk ezeket a házasságokat én sem értem. Már az elején adott egy akkora különbség a két fél között, ami előre vetíti a kapcsolat végét, erre még össze is házasodnak... Miért?
jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon ritka több éves házasság után (is) napi 2-3 menet. Heti 4-5 inkább tűnik átlagos libidónak, de sokszor még kevesebb is az évek múltjával.


Ahogy 1es mondja, bármi lehet válóok, nincs erre konkrét szabály.

jún. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért napi 2-3 menetet elvárni éveken keresztül már nimfománia. Szerintem itt veled van a gond. Én nagyon szeretek szexelni, de ha a pasim minden nap 3x rám akarna mászni, már megundorodnék tőle, idegesítene.
jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm puncija egy hüvelyi orgazmus után olyan érzékeny, hogy olyan óvatosan kell kihúznom a....szerszámom mint a csiga. És 1-2 napig érzékeny ilyenkor a hüvelye. Tehát, hogy neki és nekem is jó legyen, ezert 1-3 naponta szexelünk. Mondjuk nekem a napi 1-3 szex lenne megfelelő, de hát tekintettel kell legyek rá, mert fáj neki, szóval jah....néha kézzel, szájjal is kielégít, így én sem maradok kanos és ő sincs túljáratva. Bár már több mint 5 éve vagyunk együtt, minden bizonnyal egy új pasival naponta kívánná a szexet akár 2-3 alkalommal is, de hát az évek rágják a kapcsolatot, a vonzódást, érzelmeket.
jún. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet.

Engem ezért csalt meg a barátnőm, a napi 1 nem volt elég (?), de pl én is dobtam már nőt, mert alig volt szex.

jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is különböző az igény és ráadásul egy probléma miatt régóta volt rendesen szitu, de ettől még jó alapokon fekvő kapcsolat nem romlik meg.
jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyha a barátom NAPONTA 3x rám akarna mászni szakítanék, mint a franc.


Bocs, ez már nem teljesen normális, főleg, mivel a női hüvely nem arra van kitalálva, hogy minden nap 3-4x benne legyen valaki.


Néha! persze, nekünk is megvan a napi 3 szex, de bizony a harmadik utá már fáj.

Hogyha minden nap kellene... na, nem, kösz.

jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!