Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi képek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki 9évvel idosebb mint én. Nagyon orulok,mert én még 16éves vagyok,o pedig már 25,de azt mondja,hogy szeret velem lenni,meg legalább tudunk beszélgetni,ami nála nagyon fontos,hisz a mostani lányokkal nem igazán lehet sajnos. Nem is ez a lényeg,hanem az,hogy a múltkor voltam náluk és megtaláltam a volt barátnoje félmeztelen képeit a fiókjában. Nagyon felkavart,de nem szóltam neki,úgy gondolom,hogy nincs jogom hozzá letolni emiatt,hiszem csak 4 évig voltak egyutt,mi meg még csak 1 hónapja. Ezt leszámítva nagyon rendes velem,bemutatott a szuleinek,szinte minden idejét velem toltené,mert ezt érzem is rajta. Azzal nyugtatgatom magamat,hogy csak elfelejtette vagy hasonlók,mondjuk én mindíg minden cuccot kidobtam a volt barátaim után.Úgy gondolom,ha mondjuk még 3hónap múlva is ott lesznek a képek,(amúgy nem a leg forgalmasabb az a szekrény,ezért is hanyagolhatja) akkor megkérdezem tole,hogy van e valami oka,hogy miért tartogatja még ezeket a képeket,de nem fogom felkapni a vizet,mert a pasik ezt nem bírják:D

Nagyon tisztel engem és én is felnézek rá,nemis láncolom magamhoz meg nem akaszkodok rá,de ezek a képek zavarnak kicsit. Szerintetek? Ugye nem vagyok nagyon féltékeny?


2010. okt. 30. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

az én anyám is 16 évesen jött össze apámmal aki 9évvel idősebb volt nála :D


Am szerintem sem jó dolog hogy ott tartja :/

2010. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de béna. el kell ám dugni jó helyre mert a nők nem értik meg hogy ez emlék.
2010. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem tudom mit csináljak a sok régi holmival, ami az előző kapcsolatomból maradt, képek, tárgyak... néha úgy vagyok vele, hogy legszívesebben kidobnám, de többen is mondják, hogy ne, mert később megbánom. Viszont így meg "rejtegetnem" kell, ez sem jobb :D (egy lány)
2010. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megértem,hogy emlékezik a volt barátnojére,de akkor legalább ne a meztelen barátnojét tegye abba a fiókba,ahol én is megláthatom. Én soha senkitol nem kértem,hogy felejtse el a múltját,hiszen emberek vagyunk:) Én nekem is szokott eszembe jutni a volt barátom,de nem nézegetem a meztelen képeit:D mert nekem már nincsenek is meg:D
2010. okt. 30. 20:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomnak is pl. ott volt még a gépén a régi barátnőjével közös fotókat tartalmazó mappa, meg a szobájában is 1-2 dolog, amiket tőle kapott, mikor összejöttünk. Mivel náluk Ő szakított a lánnyal, és nem is viselte meg a szakítás, nem törekedett arra, hogy minden nyomot eltüntessen, mivel hidegen hagyták az emlékek. Nem úgy, mint pl én, akivel szakítottak, és utána mindent kitöröltem meg eltüntettem, ami emlékeztetett a volt barátomra. Egyszerűen nem jutott eszébe kitörölni egy mappát, amit nem nézeget és valahol fenn van a gépén... Én meg szóltam neki, hogy zavar, mint ahogy akkor is, mikor találtam még a másik gépen közös képeiket, és Ő mindet kitörölte... Ugyanígy a plüssállatok, képkeret, meg nem tudom még mik- én mondtam, hogy nem örülök neki, hogy azok a dolgok ott vannak elöl a szobában, miközben velem romantikázik az ágyban, és megértette, és elpakolta úgy a dolgokat hogy többet ne lássam. Szóval én azt tudom elképzelni, hogy a barátod már rég elfelejtette, hogy azok a képek ott vannak valamelyik fiókjában... Én a helyedben megmondanám neki, hogy véletlenül megláttam őket, és megkérdezném, hogy miért vannak ott- valószínűleg ő is meg fogja mondani, hogy már nem is emlékszik, hogy azok ott vannak. Természetes, hogy Neked nem tetszik ez, de szerintem mindenképp beszéld meg vele, mert minél régebb óta vagytok együtt, annál jobban fog belül idegesíteni a dolog...

19,5/L

2010. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szetrintem nincs benne semmi. Volt, megtörtént, nekem is vannak a gépen régi képek, ha kitörlöm soha nem fog meglenni. Tárgyból szerencsére nem sok van, de azt se dobtam ki mert már megszoktam. Szerintem nincs benne semmi. A lényeg hogy már ne legyen vele.
2010. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy 26 éves nő vagyok,és a párom nagy bulit csapott,mert az egyik exem képe kint van a faliújságomon,de nem vettem le!!! Ez is egy emlék!!!!! Közös gyermekünk is lett azóta,és többet nem szólt érte!
2010. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

OFF:

A régi képeket, emlékeket énis megtartom... Nincsenek szem előtt, el vannak téve egy dobozba. Nemtudom, énis sajnálnám kidobni őket :)

h ON is legyek:

Szerintem még várjál, csiszolódjatok össze jobban, később te is bátrabban fogod tőle ezt megkérdezni.

ui.: Az előző kapcsolatába ki szakitott kivel? És mikor?

2010. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszi a válaszokat,nagyon megnyugtatóak voltak!:)

Amúgy az elozo kapcsolatából o lépett ki,mert a csaj 4év után kiment angliába,és amikor o is utánna ment,akkor a csaj estékre haza se jott meg elment nélkule bulizni,a végén már nemis szoltak egymáshoz. De barátom mondta,hogy velem(aki 16éves) milliószor jobban megtudja beszélni a gondjait és egyutt még némelyiket jobban megtudjuk oldani,mint a 24éves exével.

Igazatok van,majd késobb megemlítem neki,aztán o eldonti,hogy mi legyen a képek sorsa:)

Mindenkinek megy a plusz!(:

2010. okt. 31. 08:34
 10/10 anonim válasza:
Nekem is megvan az összes kép a volt barátnőmről. Szerintem ez ilyen "fiú szokás" lehet. :D Szerintem jól is felfoghatod a dolgot, nincs eldugva az utolsó polc mélyére egy távirányítós autó alá, nem rejtegeti. Arra rosszabb érzés lenne rábukkanni. :)
2011. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!