Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom drogozik lehet. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom drogozik lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok... két éve vagyok együtt a párommal ő 20 én 18! Szeretjük egymást DE.... Egyszer elmentünk haverjaival akik füveztek és ő is... mikor megláttam nagyon veszekedtem vele... igy még soha.... De a haverjai nagyon zülött emberek... és most van egy video fennt neki és megnéztem ahogy a haverjai ezt mondja szó szerint... " adjál már katit" Barátom: " majd este kapsz! Meg h nem lát be sneki meg ilyenek.... Na most én nem vagyok jártas az ilyenekbe de utánna olvastam és az uj partydrogot hivják ugy h kati...:( és most hidjem el h ő nem csinálta? ha rákérdeznék letagadná:( Mit tegyek:(:'(
2010. okt. 30. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy akkor drogozik csak nem meri bevallani neked meg lehet hogy a haverjai rángatták bele és már nem bír ellenállni neki...igazábol én sem értek az ilyen dolgokhoz..
2010. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos h a haverjai... mert olyanok h wáá:S nekem sosem mondaná meg az tuti... ha rákérdeznék meg furcsálná h én ezt honnan szedtem..:S viszont nekem nem kell egy ilyen fiu és ha ez kiderülne h tényleg én szó nélkül ott hagynám..
2010. okt. 30. 15:13
 3/8 A kérdező kommentje:
meg nem hiszem el h a barátjai csinálják ő meg nem... ez lehetetlen:(
2010. okt. 30. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki ha nem hadja abba akkor ott hagyod hátha észbe kap és majd kiderül melyikért van jobban oda érted vagy a drogért választhat
2010. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te is egy drogos ba szeretsz bele
2010. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
addig tegyél amíg nem lesz teljesen függő. addig van esélyed. nekem ilyen barátiköröm van, és aztveszem észre hogy kevés olyan van köztük aki tudja mit csinál, és még érdekli az élete. jelenpillanatban az a lényeg hogy Te érdekeld. beszélj vele hogy ne, vagy csak nagyon ritkán csinálja... mert ugye nem bűn az ha az ember néha jólérzi magát. semmiképpen ne fenyegesd meg hogy otthagyod miatta, lehet hogy rosszabb lesz a helyzet. próbáld meg kideríteni mennyire gyakran csinálja, és látszik-e rajta, pl vörös szemek. ne itélj túl hamar, legyél türelmes.
2010. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én barátom azután mondta el h drogozik miután már nagyon beleszerettem,én emiatt nem szakítottam volna vele,de végül telefonon ő közölte h vége és h úgy se illenék bele a barátikörébe:'((
2010. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hívd fel és rendelj be tőle egy hétvégére elég cuccot, toljátok be mindketten, szexeljetek amíg el nem múlik a hatása. Aztán közöld vele, hogy ha akar még téged akkor válasszon... A lényeg a fokozatosság. Ha látja, hogy te is tolod, vagy kipróbálod jobban fog bízni benned. Engem is így szoktatott le a barátnőm. :)
2010. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!