Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tipikus férfi elmaradások a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tipikus férfi elmaradások a kapcsolatban/mindennapokban mire enged következtetni?

Figyelt kérdés

Sokszor felhoz instagramon ilyen videókat, hogy a férfi nem teszi el a mosnivalót, nem tesz be mosást, nem rakja be a szennyeskosárba a szennyest, nem cserél wc papírt, nem törli le az asztalt maga után, nem cseréli ki a szemetesben a zsákot stb.


Most, ha nekem a barátnőm csinál ilyeneket, akkor ezt mire lehet vélni? Sőt, sajnos nagyobbrészt ilyen "Nőkkel" hozott össze a sors, mint ezekben a videókban a férfiak.


jún. 9. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A kapcsolat nem fogolytábor.
jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ugye azt beláthatjuk, hogy azt te döntöd el, kivel vagy kapcsolatban? Nem értem miért kell ezzel a social media-ig nyúlni..
jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyenjogúság van! :D
jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

"Mire lehet vélni?" Simán trehány. Azért volt ez jobban férfi tulajdonság sokáig, mert a nőket megszólták érte, pici koruktól rendre, tisztaságra nevelték.

Én világ életemben rendetlen voltam, ez már nem is fog változni. Nem azzal függ össze, milyen a kromoszóma összetételem, hanem a személyiségemmel, azzal, hogy mit tartok fontosnak, mit nem, hogy érzem jól magam. Mindenkinek meg van az igény szintje. Van, akié magasabb, akár betegesen (lásd rend és tisztaság mánia), van akinek nagyon alacsony, akiknél olyan retek van, hogy tetanusz nélkül nem nyúlsz semmihez és a kettő között minden szint ott van a skálán, amit el tudsz képzelni. Akkor lesz nyugis a kapcsolat, ha azonos igényszintű a partner. Máskülönben állandó feszkó lesz, főleg, ha nagy az eltérés és/vagy az igényesebb fél viszi a nagyját a munkának, egyszerűen mert őt előbb zavarja annyira, hogy megcsinálja, vagy a másik fél érzi magàn a nyomást és "alkalmazkodik" ami úgyse lesz tartós, vagy ezek mindegyike és még úgy se lesz soha hosszútávon jó. Mert valamelyik fél mindig kényelmetlenül fogja magát érezni.

jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Annyira gaznak tartom, amikor a házas kolleganoim azzal jönnek, hogy Pisti végre el tudott mosogatni maga után anélkül, hogy letört volna a keze, miközben az én párom ugyanúgy kiveszi a részét keres nélkül a hazimunkabol, mint én. Hat, vannak a valóban jó kapcsolatok, meg az olyanok, ahol csak beérik egymással a felek.
jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Az nem gáz hogy Te annak tartod és ezzel foglalkozol ahelyett hogy örülnél annak amid van?
jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem foglakozom ezzel, ok pattognak ezeken állandóan, én meg nyilván hallom…egyébként pont nem érdekel :D de ha napi 8 órát heti 5 napig ezt kellene hallgatnod, te sem tudnád kikerülni.
jún. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a trehányság nem nemfüggő, max. picit jellemzőbb a férfiak körében, mert társadalmi berögződések miatt korábban engedték nekik mint nemnek kollektíven.
jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!