Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagy ez a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, a lány 13 éves, de sokkal éretteb mint a kortársai külsőre és belsőre is.
2010. okt. 30. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. nekem 13 évesen idősebb barátom volt, mint te.
2010. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem se.
2010. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha ti úgy érzitek, hogy nem, akkor nem.
2010. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök OKÉÉÉÉ ::) No Problem :)
2010. okt. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azt mondják hogy a fiúk később érnek mint a lányok. Szóval egy idősebb fiúhoz teljesen normális egy fiatalabb lány :) Én 14L Vagyok a barátom pedig 17F :) Szeressétek egymást,más nem számít :)
2010. okt. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy minden 13 éves lány elvileg "sokkal érettebb mint a kortársai külsőre és belsőre is". Akkor most mi is van, mi is számít átlagnak?

Amúgy nem probléma, szerintem teljesen ok, ne is magyarázd. Lesztek még idősebbek, akkor ez a korkülönbség már csak jól fog jönni.

2010. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi idős korban elég nagy, de tök mindegy mit írunk, ha össze akarsz jönni vele, úgy is össze fogsz...
2010. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!