Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat teljesen magához...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat teljesen magához láncolják a szülei. Mit kéne tennem ?

Figyelt kérdés

Mar 6 éve együtt vagyunk párommal, és nem rég tűnt nekem fel hogy teljesen manipulálják őt a szülei, egyszerűen az anyósom véleményén van folyton, mert ha ellen véleményt hozz fel akkor el kezdi érzelmileg zsarolni hogy rosszúl érezze magát, és a végén ugyan azon a véleményre jutnak ki. Anyósom mindíg szeret a középpontban lenni és hogy ha nem foglalkozik vele senki akkor ugyan úgy elő jön az érzelmi zsarolás, már 2 éve ágynak van esve nem tud járni, de viszont meg tanúlhatna megint járni csak nem akar mert fél hogy egyedül lesz, ha anyósom meg haragszik rám akkor addig addig uszítja páromat ellenem, hogy már el kezd a semmiért haragudni rám, és ezt is csak azért csinálja mert így kelt fel.

Persze ha kell valami meg segíteni kell neki akkor én vagyok jó ember és akkor minden “happy” utána meg rá párnapra meg már megint én vagyok a szar. Még azt is felajánlottam hogy ki fizettem a kezeléseit de nem nem ő még nem akar.

Legutobb párom meg ő úgy beszeltek ki engem hogy párom mellettem feküdt és Messengeren történt az egész, ez a dolog eddig 4x fordult elő.

Valahogy azt vettem még észre rajta hogy egyszerűen már nem önálló, felnőtt létére nem tud meg hozzon saját döntéseket, én meg próbáltam vissza vezetni az önálóságra de egyszerúen nem hagyja anyósom,

Utóbbi időbe jött ez a dolog elő, nem tudom mit kéne most tennem, kezdem el engedni ezt az egész kapcsolatot már



jún. 6. 15:32
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha a párod ennyire nem képes leválni az anyjáról, és már beszéltél vele erről, akkor lépj tovább. Később csak rosszabb lesz.
jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen már nem önálló, felnőtt létére nem tud meg hozzon saját döntéseket, én meg próbáltam vissza vezetni az önálóságra de egyszerúen nem hagyja anyósom"


Persze. Az anyósod.

Tudod kit lehet táncba vinni...

jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom kit lehet táncba vinni.
jún. 6. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az anyóssal van baj.

Ha el tudod engedni, tedd meg.

jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem apósom semmiben nem szól bele és mindent anyósom irányít már, pedig egy talpra esett embernek ismertek meg.
jún. 6. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Idősödnek, változnak.

De ha fel sem tud kelni az ágyból, sok vizet nem zavarhat, ápolni sem kötelező neked. Nem mindegy mit írogat? Az egy magánbeszélgetés, ha rosszul esik, akkor sem szólhatsz bele sajnos.

jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked? Azt hogy otthagyd anyuci pici fiát és egy férfit keress helyette.
jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb, ha menekülsz! Ez csak rosszabb lesz.
jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!