Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeretik egymást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretik egymást?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam az egyetemen, aki nagyon nagyon nagyon tetszik nekem, több, mint egy éve. Amit tudni kell róla: gyönyörű, babaarcú szőke bombázó, de nem az a pláza*ibanc féleség, hanem igazi barátnő típus. Tavaly, mikor elkezdődött a suli és megpillantottam azonnal beleszerettem és természetesen be is próbálkoztam nála, de ő elhajtott. Azt mondta, hogy még mindig szereti a barátját. Pár hónap után újra össze is jöttek és azóta is együtt vannak. De én egyszerűen nem tudom elfelejteni a lányt, mert nagyon tetszik. És a fiúja egyáltalán nem hozzá való, mert így külsőre szerintem egy besült kis balf*sz, a lány pedig egy bombázó. És hiába bókolok, meg kedveskedek a lánynak, nem érdekli és a többi fiú sem, pedig jó páran próbálkoztunk már. Meg az egyetemen sincs szinte egyetlen barátja sem, csak a barátnőjével jönnek-mennek, nem foglalkoznak senkivel. Meg egy kicsit szerintem sznobok is, de ez most mindegy. Az érdekelne engem, hogy szerintetek szeretik egymást a barátjával? Meg egyáltalán, hogy állhat szóba egy olyan fiúval egy ilyen lány?
2010. okt. 29. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baj veled van,nem pedig a másik sráccal.Külső alapján ítélni? Öreg hiba.Tégen nem érdekel,hogy a lány sznob,hiszen egy bombázó.A jó kapcsolat alapja a formás combok... :P Egy jó tulajdonsága biztosan van a lánynak,mégpedig,hogy hűséges.Tanulj meg veszíteni.Lehet,hogy neki pedig te vagy külsőre gnóm és egy percig nem viszed kísértésbe,hogy megcsalja veled a barátját vagy esetleg miattad szakítson.

Lépj túl azon,hogy kinek milyen a külseje.Egy kapcsolatot nem csak ez tart össze és ők valószínüleg találtak egymásban valamit,ami ennyire összehozta őket és ezt nem tudod szétszakítani.A válaszom igen,szerintem szeretik egymást.

2010. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy külsőre ilyen-olyan a srác, lehet, hogy belsőre nem, sőt nagyon valószinű hogy azért ha tényleg olyan a csaj. És igen, szerintem ha azt mondja hogy szereti, akkor szereti, vagy ha mégse, akkor nem jössz be neki. A te esetedben mindkettő ugyanarra vezet.
2010. okt. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó rendben, nekem nem sikerült meghódítanom, lehet, hogy nem vagyok neki szimpi...de tudjátok ti, hogy hányan próbálkoznak be a lánynál? Sokan. És hogy senkinek se sikerüljön...?
2010. okt. 29. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Egynek sikerült.A barátjának.Ez bőven elég.Ezt hívják komoly kapcsolatnak és szerelemnek.Ebbe nem fér bele egy harmadik még akkor sem,ha Brad Pitt külseje van.
2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy létezik normális lány elit külsővel? lehet :)
2010. okt. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy a lányok egyáltalán nem gondolkodnak annyira uniform módon arról, hogy mitől helyes egy pasi, mint a fiúk arról, hogy mitől szép egy nő.

Volt már, hogy a húgommal majdnem totál fordítva "rangsoroltunk" egy társaságot.


Úgyhogy csak azért, mert a vetélytársad, és úgy érzed, hogy szerinte jobb vagy nála, még nem jelenti azt, hogy a lány szerint is feltétlenül így van...

2010. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!