Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottak a nővel. Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak a nővel. Velem ismerkedik, randizik, de a nő próbálja visszaszerezni. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Egy férfi, akivel sosem voltunk egymásnak közömbösek, megkeresett, és elég jól haladunk egy kapcsolat irányába. De nincs kimondva semmi.


Ő most épp gyógyul előző kapcsolatából aminek csúnya vége lett. Tipikus 20x összeveszünk - újra összejövünk kapcsolat amiben a férfi már kikészült, nagyon aljas szintig jutottak.


És most a semmiből újra előjött a nő, sírva hogy kezdjék újra, ad neki még egy esélyt. A férfi csak nevet rajta, de nekem nagyon gyanús, hogy teret ad neki egyáltalán. Visszaírja hogy nem, vége van, de a nő továbbra is mondja, hogy mikor jó neki hogy megbeszéljék?... És már napok óta tart. Ráadásul most a mi napjainkat is ez teszi ki, hogy beszélgetünk az exről, elemezgeti miket ír neki. Hiába javaslom hogy tiltsa le, nem teszi, de mellette folyton arról beszél órákig, hogy miért nem kezdené már vele újra és ő ennél több, és hogy bennem kezd el látni valamit inkább.


Ilyen helyzetben mit tudok tenni?

Engem nagyon nem érdekel annak a nőnek a kapálózása, és nem is akarok belekeveredni, de hatalmas dilemmában vagyok, hogy egyáltalán akarom - e folytatni ezt a valamit ami elkezdődött. A férfi nagyon ragaszkodik hozzám, bár tény elmondta időre van szüksége, de nem akar elengedni megmondta. És tényleg aktívan keres, érdeklődik, egy rossz szavam nem lehet...


De közben meg éppen csábítja vissza a nő aki évekig játszotta ezt vele, ő meg szerelmes Rómeóként mindig ugrott. Nem tudom eldönteni, hogy tényleg túl van-e már rajta. És ha nem is, az mennyire baj, hiszen az embernek idő kell, és én segíthetek neki. Vagy ez egy red flag, hogy hagyjam....


Volt már valaki így?

Mit csináljak?


jún. 1. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne folytasd vele, ennek egyhamar nem lesz vége. Ne akarjon új barátnőt, amíg a régivel nem zárta le. Még bizonytalan abban, hogy mit akar, különben nem írogatnának egymásnak, és főleg nem traktálna téged vele. Egy kapcsolatban ketten vannak, nincs helye harmadik személynek.
jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdek olyannal akinek friss szakítása volt, egyszer nagyon megszívtam én is, tanultam belőle.
jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felejtős a pasi. Ha akarta volna, már rövidre zárta volna a nőt. Plusz a se veled, se nélküled kapcsolatba csak érzelmileg instabil emberek mennek bele. Már csak emiatt nem kéne.
jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg mindkettőtökkel szórakozik. Közel sem biztos, hogy csak a nő nyomul.... Túl sokat foglalkozik az exxel, tetszik neki, hogy küzdötök érte....

Az én exem úgy adja elő az új nőjének, hogy én teperek, miközben ő keres. Már ezerszer megkértem, hogy a gyerekkel kapcsolatban csak, de minden alkalommal próbálkozik. Én is hibás vagyok, mert 1-2X bele is mentem a hülyeségbe.

jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Egyik pasimmal nekunk is hasonloan kezdődött a csaj rolam akarta lebeszélni folyamat.

Mikor az ismerkedés elején mentem haza be is vágtam neki azt mivel hívta azvexe hogy akkor most megy hozzá kibeszélni engem. Pff.

Jo traccspartit. Szeva.


Na akkor a pasim eldöntöttr magában hogy elkuldi mostmár melegebb éghajlatra az exét teljesen megszüntette az életunkben. Mikor szulinapjára irt még a csaj a paromnak az ott köpködte hogy ez meg minek ír biztos viszket neki.

jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

#5 nyilván csak a csaj sáros a sztoriban.

Az én exem nekem szidta folyton az új nőjét, engem is neki. Én élveztem, mert szánalmamban jókat nevettem. Csaj mindent bekajált, közben én meguntam, de heti szinten dugni akar hívni. Azt hiszem ideje letiltanom😂

jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván a csajnak volt baja hogy ki van dobva le van cserélve. Nehezen értette meg. De sikerult.
jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyni kéne. Ez még nincs túl az exén.
jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tipikus 20x összeveszünk - újra összejövünk kapcsolat amiben a férfi már kikészült, nagyon aljas szintig jutottak."


Nekem ez már önmagában kizáró ok lenne, hatalmas red flag akkor is, ha már végleg lezárta volna ezt a kapcsolatot.

jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom eldönteni, hogy tényleg túl van-e már rajta"


Szerintem tudud te pontosan, hogy nincsen:


"Ráadásul most a mi napjainkat is ez teszi ki, hogy beszélgetünk az exről, elemezgeti miket ír neki."

jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!