Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a feleségem nem akar szexelni velem?

Figyelt kérdés
Max havi 1 alkalom. Mindig szabadkozik de tudom, hogy szeret és nem csal meg. Férfi társaim együttérző nők segítsetek.Kitalál mindent fáj a feje,fáradt most nincs kedve direkt veszekedést produkál és nehezen tud ebben a témában nyilatkozni.Azt mondja nem tudja mi a baj de már minden irányból megpróbáltam megközelíteni a dolgot,nem érek le semmit.Van két gyerek 4-6 évesek kb. 3 éve kezdődőt az egész szépen lassan jutottunk el ide.Most már ott vagyok,hogy engem is nagyon bánt a dolog és nem tudom mi tévő legyek.Bármilyen kérdésre felvetésre válaszolok akár intim akár más jellegű.Kérlek benneteket segítsetek megoldani a dolgokat.Cserében közzé teszem írásban mi történt.Megköszönöm a segítséget minden jóérzésű segítőkész embernek.
2010. okt. 29. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet a dolognak. Ha vele nem tudod megbeszélni, akkor el kellene gondolkodni egy párterápián. Mond neki, hogy ez fontos lenne.
2010. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Említetem a dolgot de ő azt mondta nem kell emiatt párterápiára mennünk mert ő nem érzi olyan nagyon súlyosnak a problémát!És azt mondta vele van valami gond de nem tudja megmondani miért nem kívánja a szexet.
2010. okt. 29. 16:34
 3/19 A kérdező kommentje:
Még valami!Bújós meg minden de ha kezdeményezek akkor elutasít vagy megsértődik,hogy nyomulós vagyok,de ha neki kell a szex akkor meg legyek kész azonnal a csatára.Ezzel az a baj,hogy szerintem ennek kölcsönösnek kellene lenie.Előte nagy céda volt és napi szinten műveltük akár töbször is.:D
2010. okt. 29. 16:40
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem voltál türelmetlen az ágyban?
2010. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennek tényleg millió oka lehet, először is élvezi-e amikor szeretkeztek, van-e orgazmusa kielégítő-e számára, akkor téged kíván-e mint férfit, tetszel-e neki még, a gyerekekkel mennyi a teendő, mennyit dolgozik, házimunka, akkor a gyerekek hol alszanak, megzavarhatnak-e vagy nem, a hétköznapokban mennyi figyelmességet kap a feleséged, a szexet ugyanis nem az ágyban kell elkezdeni feltétlen, napközben elejtett mondatok, hogy kívánatos, érintések, stb. Szóval ezer minden van, így nem hiszem, hogy bárki is gyógyírt tud a problémára, ezért kellene akkor szakember.
2010. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy depressziós,stresszes?
2010. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Választás előtt állsz: vagy megpróbáljátok rendbehozni a szexuális együttlétet, vagy kísértésbe fogsz esni, önhibádon kívűl. Tényleg jó 5let lenne valami terápia, minél előbb. De előtte tényleg beszélj neki erről, nem hiszem el, hogy ennyire önző lenne. Sok éve együtt vagytok, meg lehet ezt oldani. Hogy a fenébe nem kívánja a szexet? Vagy csak téged nem kíván??
2010. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Soha nem vagyok türelmetlen,nagyon türelmes és toleráns vagyok de tényleg.A szex neki is jól esik,már ha van mert ezt nem lehet megjátszani és nekem nem is tudná.(szerintem tudjátok miről beszélek)A gyerekkel én vagyok a legtöbbet mert mindketten értelmiségiek vagyunk csak nekem kötetlenebb a munka időm.Ő valóban sokat dolgozik de azt már nagyon sokszor átbeszéltük,hogy nem e emiatt van de azt mondta az nála nem játszik közre.Volt már rá precedens hogy este mikor haza jött már úgy ült le velem vacsizni,hogy kacérkodott és utána huhuhú.....

Akkor már hét vége élőt voltunk tehát ha fáradt lett volna akkor nem így állna hozzá.És szerintem nem depressziós már nyomoztam ezután és puhatolóztam van pszichiáter ismerősöm ő is analizálta már.Amit írtatok,hogy a szex az nem az ágyban kezdődik az igaz és én is így élem az életem.

2010. okt. 29. 17:35
 9/19 A kérdező kommentje:
De megfogadom a tanácsotok és még jobban odafigyelő és előzékeny fiú leszek.Amúgy 14 éve vagyunk együtt 4.-én lesz az évfordulónk!
2010. okt. 29. 17:40
 10/19 A kérdező kommentje:
Ön hibámon kívül lenne kísértés,de én csak őt szeretem és habár már megfordult a fejemben a gondolat úgy érzem nekem sokkal többet jelent ő annál minthogy nem egy buja vonzó nővel összebújjak.Szeretem és szeretném elkerülni ezt.Számomra mind jó párotok számára fontos a szex az életemben.Meg kell találnom a megoldást.Sokunk tanulhat az én esetemből!
2010. okt. 29. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!