Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyári egyéjszakásból komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári egyéjszakásból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lehetséges szerintetek vagy veletek esetleg történt már hasonló? Egy külföldi nyaralás során megismerkedtek valakivel, egyéjszakás kaland lesz belőle, alig ismeritek egymást, szinte alig értitek egymás nyelvét, aztán haza kell jönni. Van esély fenntartani egy ilyen kapcsolatot vagy ezt kalandnak kell elfogadni és túllépni rajta? Lehetséges beleszeretni valakibe, akivel alig pár órát vagytok, alig beszéltek közös nyelvet?
2010. okt. 29. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt három éjszakás kapcsolatom egy lengyel sráccal.Szőke, kék szemű aranyos, kedves fiatalember volt. Élveztük annak a három napnak minden percét. Tudtuk ebből hosszú távon semmi nem lesz. Még hosszasan integettünk egymásnak, amikor elváltunk. Örök emlék maradt.
2010. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia, válaszolok neked, szerintem nem lehetséges, vagyis ne fűzz hozzá túl nagy reményeket, főleg ha nem is értitek egymást. Azt gondolom el tudod mondani hogy mit szeretsz a másikban, de azt már nem hogy miért? De mindig változtathatsz ezen, tanulj nyelveket! Aztán ha olyan elsöprőek az érzelmek nem is kell sokat beszélni...
2010. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Nem tudtunk egymással beszélni, csak a szerelem nyelvén. Két napig tartott, de kérte, hogy költözzek ki hozzá. Persze nem mentem bele. :) Aztán ennyiben maradt. Már rég túl tettem magam rajta.

De hát meg kell próbálni, ha sikerül a remek! Ha meg nem, lehet kapsz egy jó barátot.

2010. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jelenlegi párommal úgy jöttünk össze,hogy hátam közepére se kivántam komoly kapcsoatot,csak szex kellett,neki detto...ennek 3 éve,azóta együtt is lakunk:D

23/N

2010. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm egyszer megismerkedett egy spanyol sráccal, aki itt nyaralt Magyarországon. Az alatt az 1 hét alatt sülve-főve együtt voltak, de sex nem volt (mert a lány megbetegedett...). A fiú hazament, de a lánnyal tartották a kapcsolatot, aki 1 hónap múlva a fiú után ment. Ennek már 8 éve, azóta házasok, van 2 gyönyörű lányuk és imádják egymást! Számomra ők a tökéletes pár! :)
2010. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy lányt aki a nyaralás után még fél évig tartotta a sráccal akapcsolatot, aztán itt összejött egy magyar fiúval és az a másik külföldi fiú már csak a múlté lett.
2010. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pár napig olaszországban voltam, megismertem egy fiút, egy estére összejöttünk, de másnap ment a gépem haza. jó pár smst váltottunk amíg még kint voltam, most írtam neki egy emailt, de arra még nem válaszolt. tudom hülyeség, de hiányzik, pedig alig értettük egymást, mindketten kicsit beszélünk csak angolul. mégha nem is lehet ebből semmi, örülnék, ha tartanánk a kapcsolatot, esetleg meglátogatna. mit csináljak?:(
2010. okt. 29. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem most márjusban volt egy ilyen balatonon voltam 1 külföldivel a srác hazament 1 hétig tartottuk a kapcsot majd közölte h messze vagyok...
2011. jún. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!