Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég jó nekik?

Figyelt kérdés

Ma szinte minden férfi, aki szembejött velem az utcán megbámult, voltak akik füttyögtek. Kicsit zavarba is jöttem miatta, de ezek szerint szépnek tartanak.

Sokan teszik a szépet ismerőseim közül is, de egyik sem hív randevúra. Mi lehet a baj, mégsem vagyok nekik elég jó? Tudom, hogy a külső nem minden, de a belsővel sem lehet gond, hiszen szimpatikus vagyok nekik, jókat szoktunk beszélgetni, elvagyunk stb. Mindig van téma.

Szóval fiúk, ha tetszik a lány miért nem próbálkoztok be?


2010. okt. 29. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az utcán füttyögők valószínűleg csak a melledet vagy a fenekedet bámulják.

Az ismerőseid nem hiszem.

Saját példámat tudom mondani, én azért nem merek elhívni egy lányt randira, mert félek. Nem is tudom mitől, talán az égéstől, ha visszautasít, hogy esetleg kínos lenne stb.

2010. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na én is így vagyok...erre kíváncsi vagyok.
2010. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, biztos csak a külsőségeket nézik, nem is tudnak mást, de ebből legaláb leszűröm, hogy nem vagyok bányarém. És mondom, a szimpátia is megvan.

Bár az is lehet, hogy egyszerűen nem kellenék nekik mint barátnő.

Csak félreérthető a viselkedésük :)

2010. okt. 29. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha szinte minden férfi megnéz az utcán, hogy a fenébe ne lennél elég jó? :) Akkor biztosan nagyon szép vagy, és bizony a legtöbb férfi nem próbálkozik be a nagyon szép lányoknál, mondván magukban "á majd biztos én tetszek Neki; tuti hogy van barátja; semmi esélyem" és még sorolhatnám :)

Szóval inkább azt gondolják, hogy nincs esélyük nálad és ezért nem is próbálkoznak. Mondom ezt magamból kiindulva, másoknál lehet hogy más az ok amiért nem próbálkoznak. :)

De azért néha rászánom magam, hogy akkor is megszólítom azt a lányt, lesz ami lesz :D

2010. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ugy voltal feloltozve h az kirivo volt...ertem ezalatt h vagy miniszoknyaban voltal vagy a melleid voltak kiemelve vagy az arcod volt kiemelve rengeteg sminkkel...

Ha legalabb az egyik nem tortent meg, akkor nem futtyogtek volna...az atlagos lanyokra ugyanis nem futtyogunk :)


H miert nem hivnak el randizni az ismeroseid?

ad1: alapbol ilyen ruhakban jarsz es kihivoan viselkedsz, ebbol adodoan felnek a visszautasitastol mert nem erzik maguknak annyira tokos legenyeknek h egy ilyen jo csajjal legyenek egyutt...

ad2: ismerik a belso tulajdonsagaidat es bar lehet h szimpatikus vagy nekik, de a tartos parkapcsolatra nem tartanak alkalmasra...legalabbis szamukra...

2010. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Farmer volt rajtam és kabát. Meg magassarkú. Smink se túl sok :)
2010. okt. 29. 13:01
 7/10 A kérdező kommentje:
szóval inkább ad2
2010. okt. 29. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:

A füttyögők nem fognak randira hívni, és jobb is, mert úgyse mennél velük hosszabb távon semmire :)


Az ismerőseid pedig elképzelhető hogy nem érzik hogy van nálad esélyük. Hogy ha neked tetszik az egyik, akkor próbálj meg inkább te olyan helyzeteket teremteni hogy kettesben legyetek, haverok nélkül. Kérj tőle segítséget valamiben. Legyél vele kedves és bátorító. Ekkor már lépnie kellene. Ha nem teszik, akkor annak oka van. Nem biztos hogy te nem tetszel neki, lehet hogy más oka van. De erőltetni nem kell.


32/N

2010. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem meg pont hogy ad1. mert ha farmer meg kabát volt rajtad és még így is megbámultak és fütyültek, akkor az tényleg nem véletlen :) ebből kifolyólag a legtöbben be sem próbálkoznak nálad, azon okok miatt amit már kifejtettek előttem :D
2010. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért nem próbálkozunk be sokszor, mert tartunk az elutasítástól és ezáltal megkíméljük magunkat a pofáreséstöl.

A mai világban már kihívás megfelelni egy Nönek és sokszor az az érzésem, hogy az is hátrány, ha egy férfi intelligens.

2010. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!