Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? Miért kötődök olyanhoz, akit valójában nem is ismerek, csak internetről?

Figyelt kérdés

Még nyár végén megismertem egy srácot, aki ugyan kicsivel fiatalabb tőlem, de nagyon rendes volt velem. Egyszer rám írt, mert mondtam, hogy nem akarok senkivel összejönni, és kérdezte mi a baj. Elmondtam neki, hogy mit érzek, amikor akár egy fiú közelében vagyok, megértette... nagyon jókat beszélgettünk, másnap meg már éreztem, hogy valami van. Megkedveltem őt. Meg is írtam neki, de szerintem félre értelmezte. Utána teljesen olyan volt nekem, hogy akár lehet valami köztünk, de nem. Nem lehet. Már csak a távolság miatt is, és amúgy is megmondta, inkább sportot néz a tévébe, mint hogy lányokkal foglalkozzon. Azt én is mondtam neki, hogy én is inkább nézem a sportokat, minthogy eljárjak bulizni és pasizzak. A lényeg, hogy sok közös dolgot vettem észre benne és bennem, de azóta már nem olyan. Alig ír, de azt állítja, hogy nem haragszik és nincs baja velem. Pedig tök olyan. És zavar, hogy másnak meg válaszol. Már nem érzem, hogy szeretném, de mégis kötődöm hozzá. És néhány hete volt egy beszélgetésünk, amibe egy harmadik személy vont be, amikor meg kellett volna mondanom, hogy mit érzek. "nem tudom"... ennyi volt a válaszom, mert tényleg nem voltam biztos az érzelmeimben, azt sem tudom mi is a szerelem valójában... Mondtam neki mindenesetre, hogy nem akarok vele összejönni, sőt senkivel. Van valami, ami miatt nem tudok senkivel összejönni: miattam :( félek a kapcsolatoktól, hogy mi lenne. a testi kapcsolattól is... meg ott van bennem az, hogy nem tudom elfogadni magam és nem tudok senkiben megbízni, mert túl sokszor átvágtak már. Éppen ezért el sem hiszem, ha azt mondják szép vagyok...

És különben is, elutasítom a szerelmet, és ezen nem akarok változtatni, csak nem tudom miért kötődök mégis valakihez...


2010. okt. 29. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel ,a lényeg hogy mi interneten keresztül megszerettük egymást , 7 hónapig voltunk "együtt" utána rájött hogy ez nem megy így...El kell fogadnom, de én is kötődöm hozzá,valamilyen szinten Ő is hozzám, csak nem olyan tipus aki kimutatja az érzéseit,inkább elfoljtja és beletörödik. Ő olyan érzelmeket alakitott ki bennem ,hogy meg tanultam szeretni, csak most már meg kell tanulnom feledni...
2010. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem tudom kimutatni az érzéseim :( csoda, hogy egy valakinek meséltem róla, de először nem is mertem. de azt is neten keresztül tettem, személyesen nem bírtam volna kimondani azokat a szavakat, amiket kimondtam... :S

miért kell még mindig kötődni hozzá valamilyen szinten, ha már nem érzek semmit és nem is volt köztünk semmi?! :( ő nem szeretett, csak nagyon kedvelt- állítása szerint- és én ezt megértettem, próbáltam elfelejteni, és talán sikerült... de még mindig várom, hogy írjon, csakhogy nem teszi. szerinte nincs közös témánk, pedig nyáron volt :( én ezt nagyon nem értem...

2010. okt. 29. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha van kedved róla beszélgetni MSN-en írj rám egy privátot,és szívesen meghallgatlak.Én is kötödöm hozzá még nagyon,de azért mert olyan érzéseket váltott ki belőlem mint még soha senki...hátha meg tudlak nyugtatni.
2010. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!