Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit egyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom minnél rövidebben leírni.

Másfél évig voltam mennyasszony,de sajnos 2 hónapja külön mentünk a párommal.Én még mindig tiszta szívemből szeretem.de Ö közben talált magának vkit,ezzel már csak az a gond,h emelett én rám is szüksége van.ugyanugy félt,óvni próbál,söt minden este találkozunk és nincs olyan nap h ne hivna fel.és öszintén szolva minden este eggyütt is vagyunk.A csajjal akivel most van,szinte nincs is semmi.Puszi pusszi azt ennyi volt.Napi max 1 órát ha töltenek együtt.Semmi értelme a kapcsolatuknak.

Amikor velem volt tiszta szívéböl öszintén szeretett és ezt lehetett is érezni rajta.Nagyon jól ismerem és tudom h nem szereti ezt a lányt.Engem sosem csalt meg.Söt idáig még soha senkit.Ez a lány az elsö,innen is tudom h nem is szereti.Amugy a volt párom 27 éves.

Szoval:Eddig úgy éreztem h érdemes rá várnom.H visszafog jönni hozzám,csak idö kell mig véget vet ennek a "kapcsolatának".

Most viszont bejött a képbe egy másik 26 éves srác akinek nagyon bejövök és összekar jönni velem és öszintén szólva én is olvadozok ha meglátom.Tegnap este találkoztam vele és igaz h elsönek láttam de már volt csók.A volt párom azt mondja h csak lehet leakar fektetni és ennyi és ö ettöl félt engem.De ottvoltunk ketten egy szobában,az ágyon feküdtünk.MEgcsókolt az igaz,de se a melleimhez sem sehol nem ért ugy hozzám.Én játszottam a fülével ami nagyon felizgatta és mégsem.Ha csak arra kellenék neki akkor már tegnap tovább ment volna nem?MA este megint találkozunk.Nemtudom mi legyen,mer ha összejövök vele akkor a volt párom már nem fog velem este találkozni nehogy az legyen h én is megcsalom a pasit.DE félek h örülten fog hiányozni.Nemtudom mit tegyek...

Nagyon szeretem.

Kérdezte a volt párom h mit tennék ha összejönnék vkiel és ö utánna bejelentené h már egyedül van.Mondtam h akk otthagynám akivel vagyok.De nem akarok ilyen gˇˇci lenni és nem akarom h ugy jöjjön le h azért voltam vele mert ha nincs ló akkor szamár is jó...De már nemtudom érdemes-e várnom.

Mit tegyek?????


2010. okt. 29. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Paprikás krumplit az jó lesz!
2010. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

MIt TEGYEK akart lenniXD

DE am komolyan:S

2010. okt. 29. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem kezdenék a volot pasiddal soha többé. Mindennek oka van, ha valaminek vége lett annak is. Az új pasi meg nem a legjobban időzített, nem vagy még te túl a pasin! A helyedben én kerülném a régit!
2010. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha összetartoztok, miért nem te vagy a barátnője?
2010. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!