Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok vele sokszor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok vele sokszor?

Figyelt kérdés

Gyakran a volt barátnőmmel álmodok... Azóta már voltam együtt más lánnyal is, de sokszor visszatérnek ezek az álmok; ma azt álmodtam, hogy újra összejöttünk, van hogy azt álmodom, hogy szeretkezünk, nagyon fura utána felkelni!


Ez mit jelent?

22f


2010. okt. 29. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy még gondolsz rá, és legbelül még nem felejtetted el.
2010. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.nek igaza van

Lehet hogy szakítottatok , de tudatalattid még mindig odavan érte..Gondolom nem volt rövid a volt kapcsolatod és megmaradt a nyoma is..Lehet az lenne a megoldás ha újra összjönnél vele..

2010. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

3 éves kapcsolat volt szóval hosszú volt igen...

Azóta mondjuk kiestem a ritmusomból minden téren az már biztos...

2010. okt. 29. 10:59
 4/6 anonim válasza:
Sztem elég hosszú ideig jártatok ahhoz, hogy odamenj és elmond neki. Bár ez attól is függ, hogyan váltatok el egymástól (veszekedés stb, vagy még mindig barátok vagytok)
2010. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Ő már más teljesen, ami a fejemben van az egy "plátói kép" róla... Ha személyesen találkozunk teljesen más...
2010. okt. 29. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem őt csak úgy fogod tudni teljesen elfelejteni, ha egy másik szerelem megtalál téged. Azt nem mondom, hogy próbáld elfelejteni, hiszen ezt mondani könnyű. Inkább nézz máás után és próbáld elfoglalni magad. :)
2010. okt. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!