Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha alapvetően jól érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapvetően jól érzi magát velem akkor hagytad velem szakítani néhány veszekedés miatt?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatba elofordul vita vagy veszekedés, én ezeket idővel félre teszem ha lenyUgodtam. De ő szakított velem, de mondja h alapjában jó velem, akkor ő miért nem tudja felretenni? Miért nem akar csiszolodni?

máj. 20. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert elege van belőled, kiszeretet belőled, vagy még szeret, de boldogtalan.
máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi értelme szenvedni valakivel, akivel folyton veszekedtek. Nálunk is előfordult néhány veszekedés, csak ez 10 évre leosztva, ha az a néhány mondjuk egy év alatt történt volna, akkor én is meguntam volna. Nekem egy kapcsolat nem a folyamatos csiszolódásról szól, olyannal akarok együtt lenni, akivel eleve stimmel a legtöbb dolog, és ha NÉHA esetleg felmerül valami nézeteltérés, akkor azon érdemes dolgozni, de annak semmi értelme, hogy a kapcsolatom havi szinten a problémamegoldásról szóljon.
máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy meglátta, hogy milyen a konfliktuskezelésed és köszöni, nem kér belőle.
máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván belefáradt abba, hogy nem passzoltok.
máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a veszekesés a lételeme!
máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*veszekedés
máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy életképtelen b.lfék nyomi pasi pl aki engem kiborít, es hisztizek és csalódtam, es dühöngök, akkor hogy tudnám ezt másnap lehiggadva nyugodtan is de ezt csak úgy félretenni?
máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De o soha nem probalt meghozzam is alkalmazkodni figyelembe venni ha nekem valami nem volt jo. Mindig csak en alkalmazkodtam. De mikor nem voktak ezek a hulyesegek akkor olyan jo volt minden ezert sajnalom h csak igy elengedett az eletebol.
máj. 20. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak volt veled. Örülj, hogy vége.
máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Szereted? Majd elmúlik.
máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!