Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet koztunk meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet koztunk meg valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,gyerek korom ota ismerem.Mindig is volt koztunk valami,gyerekkorunk ota:)... Jartunk egyszer es nagyon szep volt, de sajnos sokmindenkinek nem tetszett,hogy mi egyutt vagyunk..mindent megtettek hogy vege legye,megtetunk mi is mindent,hogy egyutt tudjunk maradni,de meg nagyon gyerekek voltunk(14-15evesek) es vege lett.. A fiuval azota is tartjuk a kapcsolatatot, o keres,en keresem, talalkozunk, es minden szep,de mikor eljutunk arra a pontra hogy megkene kerjen hogy jarunk-e akkor o vissza lep. Egy idelyig nem kereses,semmi..utanna megint minden elorol. Tobben mondtak h fel attol hogy ha megint osszejonnenk ugyanaz lenne,ugyanaz tortnenne,es a fiu egyik legjobb baratja azt mondja hogy varjak, mert szeret..de hogy mire es meddig azt nem ertem:( Szerintetek lehet koztunk meg valami? vagy ha ujra osszejonnenk megint megtortenne ugyanaz? Egyaltalan erez irantam valamit? Vagy csak jatszik velem?(en 18 vagyok o pedig most lesz 19) Lecci segitsetek!
2010. okt. 28. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

idelyig...ilyen szó nincs,csak "idegig" :)

amúgy lehet,légy türelmes,ha szeret,megéri rá várni.És nem feltétlenül történne ugyanaz,hisz felnőttetek időközben. :)

18L

2010. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sokszor megtette ezt már veled és így csak csalódsz. próbáld meg még1x és ha most sikerül akkor happy van. de ha nem akkor lehet csak szórakozik :S
2010. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!