Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 9 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 9 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés

Szerintetek 9 év korkülönbség sok ?

13/L 22/F


2010. okt. 28. 16:43
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem pedofil..és miért is vagyunk undorítóak ?
2010. okt. 28. 17:15
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne pedofil? Azért mert egy gyereklánnyal dug? Ugyan már :)
2010. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen sok.

Ha egy kérdést kiírsz és nem olyan választ kapsz, amit vártál, akkor a válaszolót ne oltogasd!


Egyébként szerinted mit jelent a pedofil?

2010. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is igazán a korkülönbséggel van a probléma, hanem sokkal inkább a te koroddal. Túl fiatal vagy még egy 23 éves fiúhoz. És az egyáltalán nem zavar, hogy ez a fiú csak azt akarja tőled? Mert nekem azt senki meg ne magyarázza, hogy egy érett 23 éves fiatalember szerelemből szeret egy 13éves kislányt. Hiszen még csak 7. osztályos vagy. Nagyon nagyon sokan megfognak szólni titeket, és joggal.
2010. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 AVATAR282827 ***** válasza:
100%
fikázást félretéve, tényleg nagyon sok, nekem így 23 évesen van egy 14 éves csaj ismerősöm, aki most lett még csak középsulis, aranyos jól néz ki, de akkor is bűntetnek érte...nem aza a baj hogy pedofil lenne a pasid nem kell annak lenni hogy egy sokkal fiatalabb lány megtettszen, de most még sok ez a különbség...az előttem szólóknak igaza van abban, ha te lennél 21 ő meg 30 tök más lenne...de így tényleg sok
2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már

Akármit írunk úgyse fog velünk törődni...még sokat kell nőjél

Kis r!banc vagy ha tetszik,ha nem.A pasid meg egy pedofil állat

Na puszcsi!

2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Most még sok én is ezt mondom. Ha egy kicsit idősebb lennél,mint 13 akkor nem lenne annyira föltűnő.
2010. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc, ő pedig nem pedofil.És nem szarom le hogy mi a véleményetek, ugyanis azért kérdeztem.De azért mert szeretem még nemvagyok ribanc..és nemtudom mi lesz még.
2010. okt. 28. 19:16
 19/28 anonim ***** válasza:
mar ne is haragudj de nem azt irtad hogy te 22 eves vagy a baratod pedig 31. az egy mas tema. ott nincs semmi rossz a dologban. de te 13 eves vagy!!!!! meg egy gyerek!!!!!! nem tudod felfogni??? ha te nem tudod felfogni az meg nem is baj,de hogy a baratod???? kesz orulet! amugy tuti pedofil undorito!!!
2010. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Megnézném azt a 22 éves fiút, aki olyan értelmi szinten van, hogy leáll egy 13 éves lánnyal... Szóval a válaszom: IGEN, SOK!
2010. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!