Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább (lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú barátom akivel egyre szorosabb a kapcsolatunk (napi több órás telefon beszélgetések stb.) de van 2 lány aki nagyon nyomul rá. Foglalkozik velük, élvezi a fiú, hogy körberajongják, de tudom, hogy az ő részéről többet nem akar a lányoktól. (Unokatesók is) De a lányok szinte elnyomnak, velük van, dumálnak, persze én is eszébe jutok, de így nem tudunk kettesbe lenni és nem tud a kapcsolatunk tovább alakulni. Ha a lányokkal van én inkább oda se megyek hozzá, messziről köszönök hogy ne zavarjam őket, ha akar odajön hozzám(ált. odajön).

De ez így nem nagyon mehet, jogosan vagyok féltékeny, mikor tudom hogy a lányok többet akarnak tőle és le is néznek? Ne foglalkozzak velük és menjek oda beszélgetni vele, vagy hagyjam az egészet? Segítsetek létszí! Köszönöm!


2010. okt. 28. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezd olyan érzésem lenni, hogy Magyarországra is betört a hülye amerikai középiskola fíling. Szomorú vagyok, hogy itt tartunk.

Szerintem hagyd a fenébe, ha kellesz neki majd megkeres. Ne te fuss már egy fiú után.

2010. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ketten együtt nyomulnak rá? Szerencsés fazon, hogy ilyen osztozkodó csajokat ismer. (:
2010. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még ha csak ketten...én nem fogok nyalizni neki.
2010. okt. 28. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd rá mert ha általában oda jön hozzád akkor valószínűleg bejössz neki .És ha akar valamit akkor megkeress!
2010. nov. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!