Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez gáz? Így soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez gáz? Így soha nem lesz pasim?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, az addig oké, h bejön valaki meg minden, de, ha belegondolok abba, hogy járnom kéne valakivel, félek. Jártam már eddig pasikkal, de az nem volt komoly kapcsolat.

Nemtudom h más hogyvan ezzel, de félek h nekem soha nem lesz komoly kapcsolatom, mert nem vagyok rá készen. Változni fog ez vagy mindig ilyen leszek? Még egyszer 15 éves vagyok


2010. okt. 28. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy változni, fog ebben a korban nekem még az a furcsa aki azt hiszi, hogy teljesen komoly kapcsolata van :D

Azért, ha már nagyon türelmetlen vagy, dobhatsz egy privit... megismernélek :)


16/f

2010. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, én pl. minidg komoly kapcsolatot kerestem,de 16 éves koromig, az első problémánál kiléptem a kapcsolatból, vagy engem hagytak el elég hamar.Amúgy sokan vannak akik alapból nem keresnek 25-30 alatt komoly kapcsolatot és vannak akik úgy vannak vele, h. majd kialakul, összejön vkivel,nem tervez hanem rábízza magát az életre, ha komoly kapcsolat lesz akkor az lesz ha nem akkor nem.Még fiatal vagy és nem fontos neked egy úgymond letelepedés és ez így van jól, neked még tanulnod kell, ismerkedni, tapasztalatokat gyűjteni.
2010. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem vagy rá kész, akkor tényleg nem vagy. Akkor minek erőltetni? Úgyis azok az éveid lesznek a legfelhőtlenebbek, amik még nincsenek tele szerelmi vágyakkal és csalódásokkal. Lesz arra még időd bőven.
2010. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még. Várd meg míg felnősz, akkor nem fogsz félni.
2010. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
VOlt egy kapcsolatom egyszer nekem is :D soha többé, egyedül élem le az életem F/15
2010. okt. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!